Newsy

Forza Horizon 4 w pierwszej trójce najlepszych gier 2018 roku na Xbox One wg MetaCritic

Forza Horizon 4 znalazła się w pierwszej trójce najlepszych gier 2018 roku na Xbox One wg MetaCritic. Warto zaznaczyć, że w rankingu biorą udział tytuły z wszystkich gatunków.

MetaCritic to amerykańska strona internetowa agregująca recenzje albumów muzycznych, gier komputerowych, filmów i seriali. Na podstawie ocen z recenzji zlicza średnią przedstawiającą przyjęcie danego medium przez krytyków. Właśnie na podstawie takiej średniej przygotowany został wspomniany ranking.

Forza Horizon 4 znalazła się na 3 miejscu ze średnią ocen na poziomie 92%. To dowodzi, że gra została bardzo dobrze przyjęta przez recenzentów. Średnia ocena graczy jest jednak trochę niższa i wynosi 79%. W recenzji na Speed Zone gra uzyskała natomiast ocenę 85/100. Kolejna gra wyścigowa – F1 2018 znalazła się dopiero na 16 pozycji.

A Wy jak oceniacie najnowszą odsłonę Horizona? Uważacie, że zasługuje na tak wysokie miejsce w rankingu?

0 0 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
Avatar photo
Rafał Peroń
W ekipie SZ jestem praktycznie od początku, jeszcze gdy portal pojawiał się jako zin w magazynie CD-Action. Lubię zarówno wymagające symulatory jak i typowe zręcznościówki. Swego czasu mocno fascynował mnie pierwszy Need For Speed Underground, w którego grałem (można powiedzieć) profesjonalnie 🙂
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments