Motogry Newsy

Forza Horizon 5 w Rosji już na wiosnę 2022 roku

Niniejszy news jest żartem z okazji Prima Aprilis 2021. Wszystkiego dobrego! 🙂

Po wielu przypuszczeniach, gdzie będzie znajdować się nowa mapa dla Forzy Horizon 5, Playground Games poinformował, że będą to tereny Rosji, a nie, spodziewana wcześniej Japonia. Są to miejsca od samej północy z Syberią włącznie, aż po południe i granice z Chinami. Możemy zatem liczyć na bardzo, ale to bardzo zróżnicowany krajobraz. Wiadomo też, że nie zabraknie zmiennych warunków pogodowych i pór roku znanych z poprzedniej odsłony, lecz z wiadomych względów na np. Syberii nie uświadczymy typowego lata.

Wszędzie naj

Producent deklaruje, iż jakość grafiki i tekstur jeszcze nigdy nie była tak dobra, co jest zasługą nowego silnika, którego jeszcze nie ujawniono. Ma to wyciskać ostatnie soki z nowego Xboxa oraz kart graficznych. Oczywiście Ray Tracing będzie wspierany na obu platformach. Xbox będzie go oferował przy 60fps i dynamicznym 4K nie schodzącym poniżej 1440p. Są to parametry dla Series X. Series S to samo ma oferować w 1080p. Ma być również tryb wydajności do 120Hz, co będzie nie lada wyzwaniem przy zapowiadanym skoku graficznym. Jeśli ktoś kupi grę na PC i zapragnie najwyższych ustawień wraz z RT, może już zbierać pieniądze na co najmniej RTX 3080.

Gniotsa nie łamiotsa

Nie zabraknie typowo radzieckiej, tudzież rosyjskiej myśli technicznej. Łada 2107, Niva, Kamaz, UAZ oraz inne. Część możliwe, że dodawana będzie w aktualizacjach. Stworzona jest dla nich nowa kategoria aut, ze względu na lokację. Znajdziecie je w zakładce „młotkiem i przecinakiem”.

Na razie to tyle. Producent ma co miesiąc publikować nowe wiadomości oraz jaki jest postęp prac. Obecnie wstępnie skończona jest już mapa oraz 90% aut. Docelowo ma być ich 15% więcej niż w FH4.

3.1 7 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
Avatar photo
Alan Szyszka
Interesują mnie wszystkie gatunki jednak największą satysfakcję przynosi mi rywalizacja koło w koło. Lubię wyścigi, które wymagają skupienia oraz precyzji, a także luźną jazdę po mieście.
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments