Newsy

Forza Motorsport 5 w ofercie Games with Gold na Xbox One

Mamy dobre wieści dla złotych abonentów Xbox Live. We wrześniu do oferty Games with Gold dołączy Forza Motorsport 5. Posiadacze złotej subskrypcji będą mogli pobrać grę na Xbox One zupełnie za darmo od 1 do 30 września 2017.

Ponadto watro zaznaczyć, że po pobraniu, w piątą część Forzy będzie można grać bez ograniczeń. Jedynym warunkiem jest utrzymanie aktywnej subskrypcji. Forza Motorsport 5 to piąta, pełnoprawna odsłona serii od Turn 10. Był to również tytuł startowy na Xbox One i jego pojawienie się oznaczało przejście serii na nową platformę. W grze dostępne było ponad 200 samochodów i 14 tras, co było stosunkowo niewielką ilością w porównaniu do poprzedników.

Games with Gold to specjalna oferta dla posiadaczy złotych subskrypcji na Xbox Live. Co jakiś czas abonentom udostępniane są znane tytuły, które można pobrać w określonym czasie zupełnie za darmo. Do tej pory w ofercie pojawiły się takie gry wyścigowe jak: The Crew w czerwcu 2016, Forza Horizon we wrześniu 2016 i Project CARS w lutym 2017.

0 0 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
Avatar photo
Rafał Peroń
W ekipie SZ jestem praktycznie od początku, jeszcze gdy portal pojawiał się jako zin w magazynie CD-Action. Lubię zarówno wymagające symulatory jak i typowe zręcznościówki. Swego czasu mocno fascynował mnie pierwszy Need For Speed Underground, w którego grałem (można powiedzieć) profesjonalnie 🙂
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments