Newsy

Forza Motorsport 7 będzie zajmować 95GB na Xbox One

Premiera Forza Motorsport 7 coraz bliżej, więc studio Turn 10 podzieliło się kilkoma istotnymi informacjami na temat samego wydania, a także aktualizacji, które pojawią się później.

Jedną z ważniejszych informacji jest fakt, że nowa Forza będzie zajmować aż 95GB na dysku Xbox One. Jak podkreślają twórcy, taki rozmiar wynika z bardzo obszernej zawartości nowej odsłony serii. Przypomnijmy, że będzie ona zawierać ponad 700 samochodów, 32 trasy oraz rozbudowany tryb kariery. Warto zaznaczyć, że płyta z grą będzie miała „jedynie” 45GB. Pozostałe 50 GB będzie możliwe do pobrania jako dodatkowy update.

Turn 10 zapewnia jednak, że Forza Motorsport 7 będzie zupełnie grywalna z użyciem samej płyty. Natomiast, jeżeli będziemy chcieli cieszyć się dodatkowymi etapami w trybie kariery, trzeba będzie pobrać aktualizację.

Producenci podzielili się również informacjami na temat updatów dostępnych w późniejszym czasie. Istotny jest fakt, że zaraz po premierze nie będą dostępne tryby Action House, #Forzathon i Leagues. Zostaną one odblokowane najprawdopodobniej po kilku tygodniach. Ponadto kolejne aktualizacje będą dodawać m.in. nowe eventy oraz skrzynki z nagrodami. 7 listopada, w związku z premierą Xbox One X, pojawi się duży update umożliwiający działanie Forzy w 4K i 60FPS na nowej konsoli.

Forza Motorsport 7 to kolejna część flagowej serii gier wyścigowych od Microsoftu. Gra będzie dostępna na konsole z rodziny Xbox One oraz komputery osobiste z systemem Windows 10. Premiera odbędzie się 3 października 2017 roku.

[ Więcej informacji o grze ]

0 0 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
Avatar photo
Rafał Peroń
W ekipie SZ jestem praktycznie od początku, jeszcze gdy portal pojawiał się jako zin w magazynie CD-Action. Lubię zarówno wymagające symulatory jak i typowe zręcznościówki. Swego czasu mocno fascynował mnie pierwszy Need For Speed Underground, w którego grałem (można powiedzieć) profesjonalnie 🙂
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments