Newsy

Forza Motorsport 7 będzie zawierać skrzynki z nagrodami

Brian Ekberg, Community Manager w Turn 10, podczas zamkniętej sesji na targach Gamescom 2017 ujawnił, że w Forza Motorsport 7 dostępne będą skrzynki z nagrodami (ang. loot/prize boxes). Podkreślenia wymaga jednak fakt, że skrzynki te będą możliwe do zdobycia jedynie dzięki kredytom uzyskanym podczas gry.

Wygląda na to, że Turn 10 bardzo chce uniknąć wprowadzenia mikrotransakcji do najnowszej odsłony Forzy. Trzeba przyznać, że takie podejście jest fair w stosunku do graczy, którzy będą mogli zdobyć odpowiednie benefity tylko dzięki własnemu zaangażowaniu i pracy. Nie zakupimy więc dodatków za prawdziwe pieniądze, jednak jak wspomniał Ekberg, producenci nie wykluczają wprowadzania takiej możliwości w późniejszym czasie.

Wspomniane skrzynki mają zawierać takie bonusy jak rzadkie samochody, mody oraz różne dodatki dla pojazdów i kierowcy. Im droższa skrzynka tym większe prawdopodobieństwo, że będzie zawierać rzadsze i lepsze przedmioty. Będzie więc o co powalczyć.

Forza Motorsport 7 to kolejna część flagowej serii gier wyścigowych od Microsoftu. Gra będzie dostępna na konsole z rodziny Xbox One oraz komputery osobiste z systemem Windows 10. Premiera odbędzie się 3 października 2017 roku.

[ Więcej informacji o grze ]

Źródło: AR12Gaming

0 0 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
Avatar photo
Rafał Peroń
W ekipie SZ jestem praktycznie od początku, jeszcze gdy portal pojawiał się jako zin w magazynie CD-Action. Lubię zarówno wymagające symulatory jak i typowe zręcznościówki. Swego czasu mocno fascynował mnie pierwszy Need For Speed Underground, w którego grałem (można powiedzieć) profesjonalnie 🙂
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments