Newsy

Forza Motorsport 7 i Project CARS 2 nagrodzone na Gamescom 2017

Targi Gamescom 2017 dobiegły końca i jak co roku, organizatorzy nagrodzili najlepsze gry prezentowane w zeszłym tygodniu w Kolonii. Okazuje się, że dwie z najbardziej oczekiwanych gier wyścigowych tego roku – Forza Motorsport 7 i Project CARS 2 – otrzymały wyróżnienia w swoich kategoriach.

Forza Motorsport 7 zgarnęła nagrodę w kategorii Najlepsza gra wyścigowa pokonując Need For Speed Payback i również Project CARS 2. Po raz kolejny Turn 10 pokazuje, że przoduje w grach wyścigowych na Gamescom, bowiem tą samą nagrodę w zeszłym roku zdobyła Forza Horizon 3. Dodatkowo warto wspomnieć, że wyróżnienie na targach w Kolonii nie jest pierwszą nagrodą przyznaną najnowszej Forzy w tym roku. Na E3 2017 produkcja również zdobyła tytuł najlepszej gry wyścigowej.

Fakt, że Project CARS 2 nie został najlepszą grą wyścigową, nie przeszkodził mu w uzyskaniu nagrody w innej kategorii. Najnowsze dzieło Slightly Mad Studios zostało bowiem ogłoszone najlepszą symulacją na Gamescom 2017, pokonując ostatnio wydane F1 2017.

Ciekawą nieobecnością na liście nominowanych jest z pewnością Gran Turismo Sport. Tytuł ten nie pojawił się ani w kategorii gier wyścigowych, ani symulacji. Jest jednak przyczyna – najnowsze GT było już nominowane w zeszłym roku i nie mogło pojawić się w obecnym.

Pełną listę kategorii i gier znajdziecie na oficjalnej stronie Gamescom 2017.

0 0 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
Avatar photo
Rafał Peroń
W ekipie SZ jestem praktycznie od początku, jeszcze gdy portal pojawiał się jako zin w magazynie CD-Action. Lubię zarówno wymagające symulatory jak i typowe zręcznościówki. Swego czasu mocno fascynował mnie pierwszy Need For Speed Underground, w którego grałem (można powiedzieć) profesjonalnie 🙂
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments