Newsy

Forza Motorsport 7 najlepszą grą wyścigową na E3 2017

Niezależne konsorcjum Games Critic Awards zrzeszające 40 międzynarodowych mediów z zakresu elektronicznej rozrywki, przyznało właśnie nagrody dla najlepszych gier na E3 2017. Jedną z kategorii była 'Best Racing Game’ i tytuł ten został przyznany Forza Motorsport 7!

Jest to spore wyróżnienie, zwłaszcza, że w tym roku konkurencja była naprawdę mocna. Pozostałymi grami nominowanymi do tego tytułu były bowiem Gran Turismo Sport, Need for Speed Payback, Project CARS 2 i The Crew 2. Warto zaznaczyć, że nagroda ta drugi raz z rzędu trafia do gry z serii Forza. W zeszłym roku to samo wyróżnienie zdobyła Forza Horizon 3.

Games Critic Awards co roku przyznaje nagrody dla najlepszych gier na E3 i robi to już od 1998 roku. Tutaj znajdziecie listę wszystkich tegorocznych kategorii i zwycięzców.

[ Więcej informacji ]

0 0 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
Avatar photo
Rafał Peroń
W ekipie SZ jestem praktycznie od początku, jeszcze gdy portal pojawiał się jako zin w magazynie CD-Action. Lubię zarówno wymagające symulatory jak i typowe zręcznościówki. Swego czasu mocno fascynował mnie pierwszy Need For Speed Underground, w którego grałem (można powiedzieć) profesjonalnie 🙂
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments