Newsy

Forza Motorsport 7 – nieporozumienia z pakietem VIP

Forza Motorsport 7 już jutro pojawi się w sklepach, jednak posiadacze edycji Ultimate mogą grać od 29 września. Część z nich zauważyła, że pakiet VIP (zawarty w najdroższej edycji) nie jest taki, jak wcześniej obiecywano.

Okazuje się, że działanie pakietu różni się od tego co można było znaleźć jeszcze niedawno w opisie w sklepie Microsoft. W skład pakietu wchodzą m.in. dodatkowe samochody (2012 Nissan GT-R Black Edition, 2014 BMW M4 Coupe, 1992 Escort RS Cosworth, 1969 Camaro Super Sport Coupe, 2013 Ram Runner), gadżety, a także premie w postaci większej ilości kredytów za ukończone wyścigi. Kredyty te można później wymieniać na nowe auta, czy skrzynki z nagrodami.

W poprzednich odsłonach serii premie po wyścigach były dostępne cały czas, jednak w Forza Motorsport 7 aktywne są jedynie przez 25 wyścigów. Ta informacja nie była niestety nigdzie ujawniona i w związku z tym wielu graczy czuje się oszukanych. Niezadowolenie wyrażają w postaci negatywnych opinii o grze. Microsoft zmienił już opis pakietu VIP w swoim sklepie, jednak niesmak pozostał.

Forza Motorsport 7 to kolejna część flagowej serii gier wyścigowych od Microsoftu. Gra pojawi się na konsole z rodziny Xbox One oraz komputery osobiste z systemem Windows 10. Premiera odbędzie się już jutro, natomiast edycja Ultimate jest już dostępna od 29 września.

[ Więcej informacji o grze ]

0 0 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
Avatar photo
Rafał Peroń
W ekipie SZ jestem praktycznie od początku, jeszcze gdy portal pojawiał się jako zin w magazynie CD-Action. Lubię zarówno wymagające symulatory jak i typowe zręcznościówki. Swego czasu mocno fascynował mnie pierwszy Need For Speed Underground, w którego grałem (można powiedzieć) profesjonalnie 🙂
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments