Forza Motorsport 7. "Spectate" i "Seed the Grid" w nowym updacie

Autor:
Data: 16 lutego 2018 - 08:59

Turn 10 udostępniło nową aktualizację do Forza Motorsport 7, pierwotnie zaplanowaną na 19 lutego. Update wprowadza dwie nowe funkcjonalności, skoncentrowane głównie na rozgrywkach online. Pojawiła się również nowa paczka z samochodami.
--

Dwie wspomniane funkcje to "Spectate" i "Seed the Grid". Pierwsza z nich to de facto tryb obserwatora. Dzięki niemu gracze mogą wchodzić do publicznych i prywatnych lobby oraz swobodnie oglądać wyścigi. Twórcy zapewniają, że w tym trybie olbrzymi nacisk został położony na wydajność i precyzyjne odtworzenie ruchów pojazdów, bez żadnych przekłamań. Oglądanie w "Spectate" porównują do oglądania powtórek w trybie offline.

"Seed the Grid" to natomiast prosty ficzer, dający gospodarzom wyścigu możliwość modyfikowania pól startowych z poziomu lobby. Wprowadzono przyjemny interfejs, wyświetlający również dodatkowe informacje o pozycjonowaniu konkretnego gracza Wraz z nową aktualizacją poprawiono również ogólne błędy w grze i usprawniono wydajność, głównie w trybie multiplayer. Listę wszystkich zmian znajdziecie tutaj (po angielsku).

Dell Gaming Car Pack

Oprócz ww. updatu, pojawiła się również nowa paczka z samochodami, sponsorowana jak można się domyślić, przez Dell (swoją drogą, jak sponsorują to dlaczego nie jest darmowa ;) ). Pakiet wchodzi w skład przepustki Forza Motorsport 7 Car Pass i oferuje 7 dodatkowych maszyn, w tym potężnego Bugatti Chiron. Pełna lista poniżej:

• 2018 Bugatti Chiron
• 2018 Kia Stinger
• 2016 Audi #17 Rotek Racing TT RS
• 2017 Aston Martin Racing V12 Vantage GT3 #7
• 2017 Ram 2500 Power Wagon
• 1968 Holden HK Monaro GTS 327
• 2018 Dodge Durango SRT

Zamieść komentarz

Imię:
 
Komentarz:
Wynik:

Najbliższe premiery

Speed Lista

Partnerzy

SimRace.pl IRG-World AutoTesty NFSPolska.pl - Need for Speed Polska

Speed Zone używa cookie i innych technologii. Korzystając z wortalu wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Więcej informacji znajdziesz w Regulaminie