Newsy

Forza Motorsport 7. "Spectate" i "Seed the Grid" w nowym updacie

Turn 10 udostępniło nową aktualizację do Forza Motorsport 7, pierwotnie zaplanowaną na 19 lutego. Update wprowadza dwie nowe funkcjonalności, skoncentrowane głównie na rozgrywkach online. Pojawiła się również nowa paczka z samochodami.

Dwie wspomniane funkcje to „Spectate” i „Seed the Grid”. Pierwsza z nich to de facto tryb obserwatora. Dzięki niemu gracze mogą wchodzić do publicznych i prywatnych lobby oraz swobodnie oglądać wyścigi. Twórcy zapewniają, że w tym trybie olbrzymi nacisk został położony na wydajność i precyzyjne odtworzenie ruchów pojazdów, bez żadnych przekłamań. Oglądanie w „Spectate” porównują do oglądania powtórek w trybie offline.

„Seed the Grid” to natomiast prosty ficzer, dający gospodarzom wyścigu możliwość modyfikowania pól startowych z poziomu lobby. Wprowadzono przyjemny interfejs, wyświetlający również dodatkowe informacje o pozycjonowaniu konkretnego gracza Wraz z nową aktualizacją poprawiono również ogólne błędy w grze i usprawniono wydajność, głównie w trybie multiplayer. Listę wszystkich zmian znajdziecie tutaj (po angielsku).

Dell Gaming Car Pack

Oprócz ww. updatu, pojawiła się również nowa paczka z samochodami, sponsorowana jak można się domyślić, przez Dell (swoją drogą, jak sponsorują to dlaczego nie jest darmowa 😉 ). Pakiet wchodzi w skład przepustki Forza Motorsport 7 Car Pass i oferuje 7 dodatkowych maszyn, w tym potężnego Bugatti Chiron. Pełna lista poniżej:

• 2018 Bugatti Chiron
• 2018 Kia Stinger
• 2016 Audi #17 Rotek Racing TT RS
• 2017 Aston Martin Racing V12 Vantage GT3 #7
• 2017 Ram 2500 Power Wagon
• 1968 Holden HK Monaro GTS 327
• 2018 Dodge Durango SRT

0 0 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
Avatar photo
Rafał Peroń
W ekipie SZ jestem praktycznie od początku, jeszcze gdy portal pojawiał się jako zin w magazynie CD-Action. Lubię zarówno wymagające symulatory jak i typowe zręcznościówki. Swego czasu mocno fascynował mnie pierwszy Need For Speed Underground, w którego grałem (można powiedzieć) profesjonalnie 🙂
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments