Newsy

Forza Motorsport 7 – ujawniono listę samochodów Forza Edition

Studio Turn 10 ujawniło kolejną listę samochodów z Forza Motorsport 7. Tym razem wybór padł na specjalne edycje pojazdów, przygotowane na wyłączność dla serii Forza. Znamy już więc 557 maszyn z ponad 700, które będą dostępne w grze w dniu premiery.

Dzisiejsza lista jest dość skromna, bo zawiera tylko 6 pojazdów. Znajdują się na niej specjalne wersje Forza Edition kilku znanych modeli. Pierwszy raz samochody Forza Edition pojawiły się w Forza Horizon 3 i zostały ciepło przyjęte przez graczy, więc producenci postanowili wprowadzić je również do Forza Motorsport 7. Turn 10 zapewnia jednak, że lista tych ekskluzywnych aut nie jest jeszcze zamknięta i może powiększyć się w najbliższym czasie.

Twórcy ponadto informują, że oprócz fajnego wyglądu i super osiągów, samochody Forza Edition zapewnią graczom ekstra benefity w postaci dodatkowych kredytów czy punktów doświadczenia. Pojazdy te jednak nie będą od razu dostępne w grze. Będzie można je uzyskać w ramach nagród w trybie kampanii (Forza Drivers Cup) lub eventach #Forzathon. Dodatkową możliwością ich zdobycia będzie dom aukcyjny, który powraca w Forza Motorsport 7, a jeszcze innym sposobem jest zakupienie specjalnej edycji Forza Motorsport 7 (Deluxe lub Ultimate), która będzie posiadać te samochody w pakiecie. Także do wyboru, do koloru.

Forza Motorsport 7 to kolejna część flagowej serii gier wyścigowych od Microsoftu. Gra będzie dostępna na konsole z rodziny Xbox One oraz komputery osobiste z systemem Windows 10. Do dyspozycji graczy zostanie oddanych ponad 700 samochodów. Zmagania będą odbywać się w ponad 30 lokacjach, w zmiennych warunkach pogodowych. Na najnowszej konsoli gra będzie pracowała w natywnej rozdzielczości 4K oraz 60 klatkach na sekundę. Premiera odbędzie się 3 października 2017 roku.

[ Więcej informacji o grze ]

Aktualna lista samochodów Forza Edition:

2014 BMW M4 Forza Edition
1969 Chevrolet Camaro Super Sport Forza Edition
1992 Ford Escort RS Forza Edition
2017 Forza Edition Ford GT
2012 Nissan GT-R Forza Edition
2013 Ram Runner Forza Edition

0 0 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
Avatar photo
Rafał Peroń
W ekipie SZ jestem praktycznie od początku, jeszcze gdy portal pojawiał się jako zin w magazynie CD-Action. Lubię zarówno wymagające symulatory jak i typowe zręcznościówki. Swego czasu mocno fascynował mnie pierwszy Need For Speed Underground, w którego grałem (można powiedzieć) profesjonalnie 🙂
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments