Forza Motorsport 8 nie pojawi się w tym roku

Autor:
Data: 11 czerwca 2019 - 22:38

Targi E3 były dla wielu osób nadzieją na zapowiedź kolejnej odsłony Forzy. Gry tej marki były bowiem wydawane naprzemiennie co rok - raz Horizon, raz Motorsport. Tym razem jednak Turn 10 postanowiło zerwać z tą regułą i Forza Motorsport 8 nie pojawi się w 2019 roku.
--

W rozmowie z IGN, dyrektor kreatywny ds. Forzy Dan Greenawalt poinformował, że kolejna odsłona jest na wczesnym etapie koncepcyjnym. Studio zaczyna koncentrować swoje siły na tym nowym projekcie, jednak w chwili obecnej nie ma po prostu nic do pokazania. W związku z tym potwierdził, że FM8 nie pojawi się w tym roku.

Dan zaznaczył również, że podejście studia do produkcji kolejnej odsłony będzie się znacznie różnić od poprzedniego. Tym razem twórcy chcą dużo bardziej zaangażować graczy i aktualnie zastanawiają się, jak sprawnie tego dokonać. Bardzo możliwe, że Forza Motorsport 8 pojawi się dopiero na premierę nowego Xboxa (Project Scarlett), który został zapowiedziany na 2020 rok.

Zapraszam do przeczytania naszej recenzji Forza Motorsport 7.

Zamieść komentarz

Imię:
 
Komentarz:
Wynik:

Najbliższe premiery

Speed Lista

Partnerzy

SimRace.pl IRG-World AutoTesty NFSPolska.pl - Need for Speed Polska

Speed Zone używa cookie i innych technologii. Korzystając z wortalu wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Więcej informacji znajdziesz w Regulaminie