Newsy

Forza Motorsport 8 nie pojawi się w tym roku

Targi E3 były dla wielu osób nadzieją na zapowiedź kolejnej odsłony Forzy. Gry tej marki były bowiem wydawane naprzemiennie co rok – raz Horizon, raz Motorsport. Tym razem jednak Turn 10 postanowiło zerwać z tą regułą i Forza Motorsport 8 nie pojawi się w 2019 roku.

W rozmowie z IGN, dyrektor kreatywny ds. Forzy Dan Greenawalt poinformował, że kolejna odsłona jest na wczesnym etapie koncepcyjnym. Studio zaczyna koncentrować swoje siły na tym nowym projekcie, jednak w chwili obecnej nie ma po prostu nic do pokazania. W związku z tym potwierdził, że FM8 nie pojawi się w tym roku.

Dan zaznaczył również, że podejście studia do produkcji kolejnej odsłony będzie się znacznie różnić od poprzedniego. Tym razem twórcy chcą dużo bardziej zaangażować graczy i aktualnie zastanawiają się, jak sprawnie tego dokonać. Bardzo możliwe, że Forza Motorsport 8 pojawi się dopiero na premierę nowego Xboxa (Project Scarlett), który został zapowiedziany na 2020 rok.

Zapraszam do przeczytania naszej recenzji Forza Motorsport 7.

0 0 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
Avatar photo
Rafał Peroń
W ekipie SZ jestem praktycznie od początku, jeszcze gdy portal pojawiał się jako zin w magazynie CD-Action. Lubię zarówno wymagające symulatory jak i typowe zręcznościówki. Swego czasu mocno fascynował mnie pierwszy Need For Speed Underground, w którego grałem (można powiedzieć) profesjonalnie 🙂
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments