Forza Street - powstaje nowa seria!

Autor:
Data: 05 marca 2019 - 21:42


Jeśli myśleliście, że w 2019 roku nie będzie nowej Forzy to czeka was niespodzianka... nietypowa niespodzianka
--

Obecna generacja konsol powoli dobiega końca i dobitnie świadczy o tym chociażby brak nowej odsłony Forzy Motorsport, która dotychczas była wydawana w dwuletnim naprzemiennym cyklu z serią Horizon. Dzięki temu co roku na jesieni cieszyliśmy się nową odsłoną gry. To była już w pewnym sensie tradycja, która jak się z najnowszych doniesień okazuje zostanie podtrzymana. Prawdopodobnie w tym roku otrzymamy Forze w wersji mobilnej o podtytule Street, która stanowić będzie odrębną serie i nie wpłynie w żaden sposób na Motorsport czy Horizon na które musimy poczekać do kolejnej generacji.


Póki co o tytule wiadomo, że jest opracowany we współpracy z brytyjskim studiem Electric Square, przygotowany od podstaw, aby działać na szerokim zakresie urządzeń z Windows 10, iOS oraz Androidem. Taka informacja pojawiała się po najechaniu na odnośnik w tabeli podsumowującej informacje o zawodach esportowych. Czy był to błąd pracownika czy celowy zabieg marketingowy oceńcie sami. Dla nas istotne jest to, że będziemy mogli cieszyć się ulubioną marką nie tylko w domowym zaciszu.

Zamieść komentarz

Ksywa:
 
Komentarz:
Wynik:

Najbliższe premiery

WRC 8
05 września 2019
GRID
11 października 2019
Drift19
2019
Więcej premier

Speed Lista

Ankieta

Na jakiej platformie głównie grasz?Partnerzy


Speed Zone używa cookie i innych technologii. Korzystając z wortalu wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Więcej informacji znajdziesz w Regulaminie