Newsy

Forza Street – powstaje nowa seria!

Jeśli myśleliście, że w 2019 roku nie będzie nowej Forzy to czeka was niespodzianka… nietypowa niespodzianka

Obecna generacja konsol powoli dobiega końca i dobitnie świadczy o tym chociażby brak nowej odsłony Forzy Motorsport, która dotychczas była wydawana w dwuletnim naprzemiennym cyklu z serią Horizon. Dzięki temu co roku na jesieni cieszyliśmy się nową odsłoną gry. To była już w pewnym sensie tradycja, która jak się z najnowszych doniesień okazuje zostanie podtrzymana. Prawdopodobnie w tym roku otrzymamy Forze w wersji mobilnej o podtytule Street, która stanowić będzie odrębną serie i nie wpłynie w żaden sposób na Motorsport czy Horizon na które musimy poczekać do kolejnej generacji.

Póki co o tytule wiadomo, że jest opracowany we współpracy z brytyjskim studiem Electric Square, przygotowany od podstaw, aby działać na szerokim zakresie urządzeń z Windows 10, iOS oraz Androidem. Taka informacja pojawiała się po najechaniu na odnośnik w tabeli podsumowującej informacje o zawodach esportowych. Czy był to błąd pracownika czy celowy zabieg marketingowy oceńcie sami. Dla nas istotne jest to, że będziemy mogli cieszyć się ulubioną marką nie tylko w domowym zaciszu.

0 0 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
avatarJablonson
Adam Jabłoński
Znany jako ARP Jablon, jeden z założycieli drużyny simracingowej Alpina Racing Poland oraz współzałożyciel Polskiej społeczności w Assetto Corsa Competizione na platformie Xbox -> ACC Simracing by ARP
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments