Motogry Newsy

Forza Motorsport na nowym gameplayu. Hot Wheels w Forzy Horizon 5

W trakcie wydarzenia Xbox & Bethesda Showcase 2022 Turn 10 zaprezentowało gameplay z gry Forza Motorsport. Poznaliśmy także szczegóły nowego DLC do gry Forza Horizon 5.

Forza Motorsport

Twórcy pokazali zwiastun jak i kilkuminutowy gameplay prezentujący grafikę w najnowszej odsłonie Forza Motorsport. Turn 10 chwali się Ray Tracing’iem w czasie rzeczywistym. Ponadto otoczenie torów wykonano w technologii fotogrametrii. Warto także wspomnieć o dynamicznym systemie pogodowym, który urozmaici rozgrywkę.

Gra ukaże się wiosną 2023 roku na konsolach Xbox Series S i X oraz na komputerach na platformie Steam i Xbox.

Forza Horizon 5 Dodatek Hot Wheels

Resoraki zawitały już swego czasu do gry Forza Horizon 3 i powracają do piątki. Dodatek zaoferuje dziewięć nowych wozów w tym Hennessey Venom F5 z 2021 i Hot Wheels Deora II z 2000. Dodatkowo gracze będą mogli budować własne tory Hot Wheels dzięki 80 dostępnym częściom.

Premiera dodatku jest 19 lipca tego roku.

5 1 głos
Oceń artykuł
Podziel się:
Radosław Zaremba
Wielki fan gier wyścigowych, rajdowych i ogólnie samochodówek, jednak z większym naciskiem na rajdówki. Lubię gry zarówno symulacyjne jak i arcade'owe. Swoją przygodę zacząłem w wieku 5 lat jak najwięcej godzin przed komputerem spędzałem przy Colin Mcrae Rally 2.0. Oprócz tego również interesuję się motorsportem, motoryzacją, konsolami nowymi jak i retro i grafiką komputerową.
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments