Newsy

Freestyle Motocross – w ten weekend na Bemowie!

SALTO Motorsport, organizator zawodów w katowickim Spodku, prezentuje nową imprezę: Rampage FMX – turniej mistrzów Freestyle Motocross! Grupa znakomitych zawodników będzie szokować swoimi umiejętnościami w dniach 10-11 maja na lotnisku Bemowo w Warszawie.

Rampage FMX jest częścią Extrememoto, czyli Turnieju Motocyklowych Sportów Ekstremalnych, rozgrywanego już po raz trzeci.

Na zaproszenie SALTO Motorsport przyjadą m.in. Libor Podmol (Wicemistrz Świata 2006 i 2007), Lukas Weis (wielokrotny zwycięzca konkursów Best Whip i Highest Air, #4 pierwszej rundy MŚ 2008), Rickard Ratto (jeden z najlepszych skandynawskich jeźdźców), Bartek Ogłaza (#1 w Polsce) oraz Freddy Peters (wykonuje m.in. tak ekstremalne triki jak Cliffhanger Backflip).

Libor, Lukas, Rickard, Bartek i Freddy to świetni kumple. Jednak w sobotę i niedzielę w godzinach 11-17 stoczą zażarte pojedynki o władzę nad warszawską publicznością. Ich bronią będą motocykle Suzuki RM250 a przeciwnikami grawitacja i strach. Dzięki specjalnie zbudowanej trybunie o wysokości ponad 12 m wyczyny zawodników będzie można podziwiać z maksymalnie bliskiej, niespotykanej wcześniej perspektywy.

Loty na dystansie 22 metrów, najnowsze kombinacje Backflipów, szalone Whipy, mnóstwo emocji w powietrzu i na ziemi: szykujcie się na Rampage FMX!

0 0 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
Avatar photo
Rafał Peroń
W ekipie SZ jestem praktycznie od początku, jeszcze gdy portal pojawiał się jako zin w magazynie CD-Action. Lubię zarówno wymagające symulatory jak i typowe zręcznościówki. Swego czasu mocno fascynował mnie pierwszy Need For Speed Underground, w którego grałem (można powiedzieć) profesjonalnie 🙂
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments