Fuel dostępny we wstecznej kompatybilności na Xbox One

Autor:
Data: 10 stycznia 2019 - 22:41

Pamiętacie wydany w 2009 roku przez Codemasters wyścigowy Fuel? Tytuł właśnie trafił do biblioteki wstecznej kompatybilności na Xbox One.
--

Fuel to gra wyścigowa produkcji Asobo Studio. Jej domeną jest ogromna swoboda i nieograniczone pole do popisów w naprawdę wielu różnorodnych brykach. Gra jest wzorowana na Test Drive Unlimited. Niespotykana jak na tamte czasy dbałość o techniczne detale oraz frajda, która przykuwała do komputerów na długie godziny, osiągnięta została między innymi dzięki realistycznemu cyklowi dnia i nocy, oddaniu warunków pogodowych oraz fizycznych aspektów działania podzespołów danej maszyny.

Więcej o Fuel

Xbox One Backward Compatibility (wsteczna kompatybilność) to usługa umożliwiająca grę w tytuły z poprzedniej generacji konsol Microsoftu na najnowszym Xbox One. Co jakiś czas do kolekcji dostępnych gier dodawane są kolejne produkcje. Całą bibliotekę możecie sprawdzić TUTAJ.

Zamieść komentarz

Imię:
 
Komentarz:
Wynik:

Najbliższe premiery

Project CARS 3
28 sierpnia 2020
WRC 9
03 września 2020
DRIFT21
2020
Więcej premier

Partnerzy

SimRace.pl IRG-World AutoTesty NFSPolska.pl - Need for Speed Polska

Speed Zone używa cookie i innych technologii. Korzystając z wortalu wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Więcej informacji znajdziesz w Regulaminie