Newsy

Fuel dostępny we wstecznej kompatybilności na Xbox One

Pamiętacie wydany w 2009 roku przez Codemasters wyścigowy Fuel? Tytuł właśnie trafił do biblioteki wstecznej kompatybilności na Xbox One.

Fuel to gra wyścigowa produkcji Asobo Studio. Jej domeną jest ogromna swoboda i nieograniczone pole do popisów w naprawdę wielu różnorodnych brykach. Gra jest wzorowana na Test Drive Unlimited. Niespotykana jak na tamte czasy dbałość o techniczne detale oraz frajda, która przykuwała do komputerów na długie godziny, osiągnięta została między innymi dzięki realistycznemu cyklowi dnia i nocy, oddaniu warunków pogodowych oraz fizycznych aspektów działania podzespołów danej maszyny.

Więcej o Fuel

Xbox One Backward Compatibility (wsteczna kompatybilność) to usługa umożliwiająca grę w tytuły z poprzedniej generacji konsol Microsoftu na najnowszym Xbox One. Co jakiś czas do kolekcji dostępnych gier dodawane są kolejne produkcje. Całą bibliotekę możecie sprawdzić TUTAJ.

0 0 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
Avatar photo
Rafał Peroń
W ekipie SZ jestem praktycznie od początku, jeszcze gdy portal pojawiał się jako zin w magazynie CD-Action. Lubię zarówno wymagające symulatory jak i typowe zręcznościówki. Swego czasu mocno fascynował mnie pierwszy Need For Speed Underground, w którego grałem (można powiedzieć) profesjonalnie 🙂
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments