Newsy

Futurystyczne wyścigi GRIP pojawią się jeszcze w tym roku

Wired Productions, nowy wydawca GRIP, zapowiedział, ze gra pojawi się w sklepach jeszcze w tym roku i będzie dostępna na konsole PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch oraz komputery osobiste.

GRIP to wyścigi inspirowane popularnym Rollcage z lat 90-tych. Zasiadamy ze kierownicami bardzo szybkich, czterokołowych maszyn, a naszym celem jest jak najszybsze dotarcie do mety w jednym kawałku. Nie będzie to jednak proste, ponieważ pojazdy wyposażone są w różnorakie uzbrojenie, które skutecznie utrudnia innym ukończenie wyścigu.

GRIP stawia na szybką i dynamiczną rozgrywkę. Pojazdy posiadają olbrzymie koła, dzięki którym mogą się swobodnie obracać i jechać do góry nogami, a po osiągnięciu odpowiedniej prędkości jeździć także po ścianach bądź sufitach. Tutaj każdy element trasy można uznać za drogę. Gra będzie oferować rozbudowany tryb kariery z linią fabularną, ale także opcję multiplayer poprzez sieć lub z wykorzystaniem dzielonego ekranu.

GRIP jest aktualnie dostępny w programie wczesnego dostępu na Steam, ale zgodnie z zapowiedzią ma zostać oficjalnie wydany mniej więcej w połowie 2018 roku. Dzięki wykorzystaniu silnika Unreal Engine 4, tytuł trafi również na konsole wraz z ulepszeniami dla PlayStation 4 Pro i Xbox One X. Studio Caged Element, producent gry, udostępniło także najnowszy zwiastun, który możecie zobaczyć poniżej.

Galeria GRIP

0 0 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
Avatar photo
Rafał Peroń
W ekipie SZ jestem praktycznie od początku, jeszcze gdy portal pojawiał się jako zin w magazynie CD-Action. Lubię zarówno wymagające symulatory jak i typowe zręcznościówki. Swego czasu mocno fascynował mnie pierwszy Need For Speed Underground, w którego grałem (można powiedzieć) profesjonalnie 🙂
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments