Motogry Newsy

Gear.Club Unlimited 2 zmierza na PlayStation, Xbox i PC

30 listopada, po dużym sukcesie odniesionym na Nintendo Switch, Gear.Club Unlimited 2 – Ultimate Edition trafi do posiadaczy PlayStation 4 i 5. Tego samego dnia ukaże się Gear.Club Unlimited 2 – Definitive Edition na Nintendo Switch, z dodaną dotychczas całą zawartością do gry.

W grze dostępnych jest ponad 50 licencjonowanych, a zarazem legendarnych samochodów, takich jak Porsche 911 930 Turbo. Wszystko to wykorzystać można w ponad 250 wyścigach zapewniających długie godziny gry. Przygotowano tryb kariery, w którym ratujemy rodzinny zespół wyścigowy przed bankructwem rzucając wyzwania innym kierowcom. Ponadto można będzie stworzyć własny klub, zarządzać nim i rekrutować do niego najlepszych kierowców jakich spotkamy. Dostępny będzie także tryb grania lokalnie do 4 osób.

Na stronie wydawcy pojawiła się również informacja o tym, że Xbox One S/X, Xbox Series S/X oraz PC otrzymają premierę 24 grudnia.

5 2 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
Avatar photo
Alan Szyszka
Interesują mnie wszystkie gatunki jednak największą satysfakcję przynosi mi rywalizacja koło w koło. Lubię wyścigi, które wymagają skupienia oraz precyzji, a także luźną jazdę po mieście.
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments