Newsy

Gran Turismo 7 nie trafi na PS4. Będzie to tytuł ekskluzywny dla PS5

Sony udostępniło kolejną reklamę przedstawiającą nowe gry zmierzające na PlayStation 5. Trwające niespełna 2 minuty wideo zawiera sceny z kilku nadchodzących produkcji, a wśród tytułów pojawiło się również Gran Turismo 7.

Oprócz fragmentów rozgrywki, otrzymujemy informacje o planowanych premierach oraz generacjach, na które dostępne będą dane gry. Przy kilku z nich widnieje notka, że pojawią się na PlayStation 5, ale także na PlayStation 4. Inaczej natomiast sytuacja wygląda, gdy pojawia się Gran Turismo 7. W tym przypadku mamy tylko „PlayStation 5 Exclusive„, co oznacza, że tytuł pojawi się wyłącznie na next-genie.

Czy to dobrze? W mojej opinii tak, ponieważ z tym podejściem nowe Gran Turismo nie będzie musiało być specjalnie okrajane pod względem technicznym, aby nadal być grywalnym na starej generacji. Twórcy mogą w pełni skupić się na optymalizacji pod PlayStation 5, więc w efekcie powinniśmy otrzymać dużo lepszy produkt. Całą reklamę możecie zobaczyć poniżej.

4 1 głos
Oceń artykuł
Podziel się:
Avatar photo
Rafał Peroń
W ekipie SZ jestem praktycznie od początku, jeszcze gdy portal pojawiał się jako zin w magazynie CD-Action. Lubię zarówno wymagające symulatory jak i typowe zręcznościówki. Swego czasu mocno fascynował mnie pierwszy Need For Speed Underground, w którego grałem (można powiedzieć) profesjonalnie 🙂
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments