Motogry Newsy

Gran Turismo 7 „od kuchni” w serii filmów

W ostatnim czasie na oficjalnym kanale Gran Turismo na YouTube pojawiło się kilka nowych materiałów z serii „Behind The Scenes” dotyczących siódmej odsłony serii. Są to swego rodzaju dzienniki dewelopera i przedstawiają kolejne aspekty gry wraz z komentarzem twórców.

Na chwilę obecną dostępnych mamy 5 filmów, które skupiają się głównie na ilości i malowaniach samochodów, samych wyścigach, a także trybie fotograficznym. Pojawia się również trochę nowych ujęć z gry. Poniżej możecie obejrzeć wspomniane materiały.

Gran Turismo 7 to kolejna odsłona popularnej serii wyścigów na konsolę PlayStation. Datę premiery wyznaczono na 4. marca 2022 i tytuł pojawi się zarówno na PlayStation 4, jak i PlayStation 5. Czekacie na kolejną odsłonę Gran Turismo?

0 0 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
Avatar photo
Rafał Peroń
W ekipie SZ jestem praktycznie od początku, jeszcze gdy portal pojawiał się jako zin w magazynie CD-Action. Lubię zarówno wymagające symulatory jak i typowe zręcznościówki. Swego czasu mocno fascynował mnie pierwszy Need For Speed Underground, w którego grałem (można powiedzieć) profesjonalnie 🙂
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments