Newsy

Gran Turismo 7 | Premiera najpewniej w pierwszej połowie 2021 roku

Jeden z użytkowników forum GTPlanet dostrzegł ciekawą informację w oficjalnej reklamie PlayStation 5. Dotyczy ona daty premiery Gran Turismo 7.

We wspomnianej reklamie, która pojawiała się w serwisie YouTube dla niektórych użytkowników w Kanadzie, można przeczytać informację, że Gran Turismo 7 zadebiutuje w pierwszej połowie 2021 roku. Konkretna informacja jest po francusku i brzmi „sortie prévue pour la première moitié de 2021”, co dokładnie znaczy „premiera zaplanowana na pierwszą połowę 2021 roku”. Na poniższym filmiku możecie zobaczyć jak to wyglada.

Co prawda informacja ta nie była zbytnio podkreślana, a pojawiła się mimochodem w filmiku. Filmik ten jest jednak oficjalnym materiałem promocyjnym. Jeżeli więc nie jest to błąd ze strony wydawcy, można uznać ją za bardzo prawdopodobną.

Źródło: GTPlanet

0 0 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
Avatar photo
Rafał Peroń
W ekipie SZ jestem praktycznie od początku, jeszcze gdy portal pojawiał się jako zin w magazynie CD-Action. Lubię zarówno wymagające symulatory jak i typowe zręcznościówki. Swego czasu mocno fascynował mnie pierwszy Need For Speed Underground, w którego grałem (można powiedzieć) profesjonalnie 🙂
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments