Motogry Newsy

Gran Turismo 7. Będzie nowy update naprawiający ekonomię

Kazunori Yamauchi reaguje na krytykę w kwestii ostatniego update’u do Gran Turismo 7. Twórca serii opublikował oświadczenie na blogu PlayStation.

W komunikacie czytamy, że na początku kwietnia ma się ukazać łatka naprawiająca ekonomię gry. Zapowiedziano, że gra będzie hojniej nagradzać za prawie każdy typ zawodów. Dodatkowo, twórcy wypłacą rekompensatę w postaci miliona kredytów dla tych, którzy posiadali GT7 przed 25 marca. Oprócz tego, Polyphony doda nowe wydarzenia, oraz poszerzy wybór dostępnych jednocześnie aut na giełdzie samochodów używanych i legendarnych.

Zapowiedziano również kolejne aktualizacje, które mają nadejść w kwietniu. Twórcy zamierzają w nich dodać m.in. nowe eventy do trybu World Circuits, wyścigi wytrzymałościowe, czy próby czasowe w grze wieloosobowej. Umożliwią także sprzedawanie samochodów.

Pełne oświadczenie możecie przeczytać poniżej:

https://blog.playstation.com/2022/03/25/gran-turismo-7-an-update-from-polyphony-digital/

5 1 głos
Oceń artykuł
Podziel się:
Avatar photo
Mateusz Trojnar
Zapalony fan gier wyścigowych i motosportu. Zaczynał od Maluch Racera, kręcąc bączki na trasie pod supermarketem. Potem przyszły Need For Speedy, Gran Turismo, fascynacja F1. Potrafi dostrzec poetyckie piękno w ściganiu i traktujących o nim grach. Niektórzy mówią, że wychodzi mu to całkiem nieźle.
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments