Newsy

Gran Turismo Sport dołącza do kolekcji PlayStation Hits

Kolekcja PlayStation Hits powiększa się o kolejne tytuły. Tym razem do zestawienia dołączą trzy gry, a wśród nich Gran Turismo Sport.

Oferta będzie dostępna już od 4 października 2019 r. w PlayStation™Store i u wybranych partnerów handlowych. Tym samym w katalogu PS HITS będzie już ponad 40 gier, każdy tytuł w rewelacyjnej cenie 79 zł (cena z PS Store).

Gran Turismo Sport łączy w sobie sztukę i technologię na najwyższym poziomie, oddając prawdziwe emocje z jazdy dzięki rozdzielczości 4K, 60fps, HDR i Wide Colour. Polyphony Digital nie tylko zmieniło gatunek gier wyścigowych jeśli chodzi o grafikę, ale również Gran Turismo Sport jest wyposażone w najnowszą symulację fizyki pojazdu, która integruje wiedzę zdobytą zarówno w prawdziwym życiu, jak i w świecie wirtualnym, zacierając granicę między nimi i dając niezapomniane wrażenia z jazdy.

Sprawdź naszą recenzję GT Sport

0 0 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
Avatar photo
Rafał Peroń
W ekipie SZ jestem praktycznie od początku, jeszcze gdy portal pojawiał się jako zin w magazynie CD-Action. Lubię zarówno wymagające symulatory jak i typowe zręcznościówki. Swego czasu mocno fascynował mnie pierwszy Need For Speed Underground, w którego grałem (można powiedzieć) profesjonalnie 🙂
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments