Newsy

Gran Turismo Sport – garść nowych informacji

Na platformie PlayStation Access pojawiło się niedawno wideo dotyczące Gran Turismo Sport. Z kilkuminutowego materiału można wyciągnąć kilka interesujących informacji na temat nowego dziecka Polyphony Digital.

Pierwszą i najważniejszą informacją jest to, że gra jest już w 100% ukończona, tz. cała zawartość jaką deweloper sobie zaplanował, jest już gotowa. Produkt jest aktualnie na etapie „dopieszczania” i usuwania ewentualnych błędów (co raczej nie miało miejsca w przypadku poprzednich odsłon Gran Turismo, gdy wydanie produktu było tak naprawdę na styk).

Ponadto deweloperzy podkreślają, że w nowym GT bardzo duży nacisk został położony na odzwierciedlenie świata i jego zachowania. Podczas 4-letniego okresu produkcji, wiele czasu zostało poświęcone na obserwacje, aby później jak najdokładniej przedstawić wszelkie zdarzenia w grze.

Otrzymaliśmy również kilka suchych statystyk odnośnie nowego Gran Turismo Sport. W grze będzie:

15 lokacji
27 układów torów
140 samochodów Super premium
8 trybów rozgrywki

Wisienką na torcie jest informacja, że dzięki GT Sport, będzie możliwość kwalifikacji do uzyskania prawdziwej licencji kierowców wyścigowych. Pozostaje nam czekać na premierę gry w listopadzie 2017.

0 0 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
Avatar photo
Rafał Peroń
W ekipie SZ jestem praktycznie od początku, jeszcze gdy portal pojawiał się jako zin w magazynie CD-Action. Lubię zarówno wymagające symulatory jak i typowe zręcznościówki. Swego czasu mocno fascynował mnie pierwszy Need For Speed Underground, w którego grałem (można powiedzieć) profesjonalnie 🙂
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments