Newsy

Gran Turismo Sport. Pojawił się patch 1.16 i waży 24GB

Po poprzednim updacie (1.15) Gran Turismo Sport borykało się z kilkoma problemami m.in. brakiem możliwości gry z wykorzystaniem kierownicy Thrustmaster T500RS. Był to bardzo uciążliwy błąd dla wielu graczy, więc Polyphony Digital udostępniło dziś kolejnego patcha.

Dzisiejsza aktualizacja od strony technicznej wprowadza raczej drobne zmiany. Poprawia obsługę wspomnianej wyżej kierownicy oraz usuwa inne mniejsze problemy związane z dźwiękiem i trybem sportowym. Niby niewiele, ale patch waży prawie 24GB. Zapytacie pewnie dlaczego.

Okazuje się, że Polyphony Digital popełniło błąd podczas wdrażania patcha i teraz system PlayStation 4 zamiast pobierać tylko potrzebne zmiany, pobiera wszystkie patche do Gran Turismo Sport wydane od dnia premiery gry. I to właśnie tyle waży. Niestety nie ma sposobu pominięcia tego procesu, więc trzeba zacisnąć zęby i cierpliwie czekać.

AKTUALIZACJA:
Dowiedzieliśmy się, że problem może być po stronie Sony i dotyczyć także aktualizacji innych gier, nie tylko Gran Turismo Sport.

AKTUALIZACJA 16:50:
Problem faktycznie był po stronie Sony i wygląda na to, że został już rozwiązany. Sam patch 1.16 waży ok. 107MB.

0 0 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
Avatar photo
Rafał Peroń
W ekipie SZ jestem praktycznie od początku, jeszcze gdy portal pojawiał się jako zin w magazynie CD-Action. Lubię zarówno wymagające symulatory jak i typowe zręcznościówki. Swego czasu mocno fascynował mnie pierwszy Need For Speed Underground, w którego grałem (można powiedzieć) profesjonalnie 🙂
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments