Newsy

Gran Turismo Sport – samochody Super GT w pierwszym DLC

Do polskiej premiery Gran Turismo Sport zostały jeszcze dwa dni, natomiast fani już zastanawiają się co ciekawego pojawi się w DLC. Polyphony Digital ujawniło kilka szczegółów.

Kazunori Yamauchi – dyrektor studia, odpowiedział na Twitterze na najpopularniejsze z zapytań graczy. Wpisy były w języku japońskim, lecz po przetłumaczeniu dowiedzieliśmy się, że pierwsze DLC do Gran Turismo Sport dodadzą przede wszystkim samochody znane z serii Super GT, występujące w mistrzostwach Japan Grand Touring. Otrzymamy maszyny m.in. z kategorii GT300 i GT500.

Ponadto dodatek będzie zawierał także inna auta. Wszystkie pojazdy w DLC zostaną podzielone na 3 kategorie: komercyjne, zabytkowe oraz sławne. Oprócz nowych samochodów, dostępne będą również nowe trasy.

Gran Turismo Sport to kolejna część znanej serii, powstała z myślą o konsolach PlayStation 4. Premiera nastąpi już 18 października 2017.

[ Więcej informacji o grze ]

0 0 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
Avatar photo
Rafał Peroń
W ekipie SZ jestem praktycznie od początku, jeszcze gdy portal pojawiał się jako zin w magazynie CD-Action. Lubię zarówno wymagające symulatory jak i typowe zręcznościówki. Swego czasu mocno fascynował mnie pierwszy Need For Speed Underground, w którego grałem (można powiedzieć) profesjonalnie 🙂
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments