Newsy

Gran Turismo Sport. Update 1.08 poprawia błąd z rankingiem znajomych

Polyphony Digital wydało dziś kolejną aktualizację do Gran Turismo Sport oznaczoną numerkiem 1.08. Poprawia ona m.in. problem z wyświetlaniem wyników znajomych w Kampanii.

Po porannej, 2-godzinnej przerwie technicznej gracze mogą już zaktualizować swoje kopie Gran Turismo Sport do wersji 1.08. Patch poprawia problem z rankingiem znajomych w trybie Kampanii, ale także błędy związane z zapisywaniem stanu gry podczas uruchamiania. Zdarzały się sytuacje, że dane mogły zostać uszkodzone. Dokładną listę zmian znajdziecie pod koniec newsa.

Przypominamy, że wspomniana aktualizacja nie jest obiecaną dodatkową zawartością dla pojedynczego gracza. Ta pojawi się w późniejszym terminie, a więcej dowiecie się tutaj.

GT Sport v1.08 – lista zmian

1. Ranking znajomych
• poprawiono problemy z wyświetlaniem wyników znajomych w trybie Kampanii

2. Zapis gry
• naprawiono problem polegający na tym, że dane zapisu zostały uszkodzone z powodu niedopasowania występującego podczas uruchamiania gry, w związku z liczbą zdjęć w Galerii oznaczonych jako Ulubione

3. Inne
• inne usprawnienia dotyczące stabilności

0 0 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
Avatar photo
Rafał Peroń
W ekipie SZ jestem praktycznie od początku, jeszcze gdy portal pojawiał się jako zin w magazynie CD-Action. Lubię zarówno wymagające symulatory jak i typowe zręcznościówki. Swego czasu mocno fascynował mnie pierwszy Need For Speed Underground, w którego grałem (można powiedzieć) profesjonalnie 🙂
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments