Newsy

Gran Turismo Sport v1.23 wprowadza mikrotransakcje

Dziś debiutuje nowa aktualizacja do Gran Turismo Sport oznaczona numerkiem 1.23. Oprócz obiecanych dodatkowych samochodów i nowej trasy, patch wprowadza również możliwość kupowania samochodów w PlayStation Store.

Jak informują twórcy, samochody, kosztujące poniżej 2 000 000 Kr., mogą być teraz kupione bezpośrednio w PS Store, poza standardową opcją zakupu w grze. Usługa będzie dostępna w różnym czasie w zależności od regionu. U nas uruchomi się 2 sierpnia.

Gran Turismo Sport w wersji 1.23 wprowadza również 8 nowych modeli samochodów, w tym Mercedesa F1 oraz Mazdę 787B. Pełna lista aut prezentuje się następująco:

• Mercedes AMG F1 W08 EQ Power+ 2017 (Gr.X)
• Mazda 787B ’91 (Gr.1)
• Ford GT LM Spec II Test Car (Gr.3)
• Ferrari 250 GTO CN.3729GT ’62 (Gr.X)
• HONDA S660 ’15 (N100)
• Honda Beat ’91 (N100)
• Daihatsu Copen Active Top ’02 (N100)

Ponadto zgodnie z obietnicą, gracze zyskują dodatkowy tor „Circuit de Sainte-Croix” z 6 geometrycznymi układami. Trasa ma całkowitą długość: 9477 m, różnicę wysokości: 44 m, liczbę zakrętów: 19, najdłuższą prostą: 915 m.

To oryginalna trasa nad jeziorem Sainte-Croix, które faktycznie istnieje w Prowansji, na południu Francji. Długa na 10 km trasa ma wiele odnóg. Dostępne są 3 różne układy: A, B i C. Na trasie występują zakręty oparte o geometryczne kształty, takie jak kąt prosty czy łuk okręgu. Istnieją także warianty o odwróconym układzie.

Patch 1.23 standardowo wprowadza również liczne usprawnienia w grze oraz nowe wydarzenia w trybie dla pojedynczego gracza. Zapraszam do obejrzenia zwiastuna dodatku poniżej.

Recenzja Gran Turismo Sport

0 0 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
Avatar photo
Rafał Peroń
W ekipie SZ jestem praktycznie od początku, jeszcze gdy portal pojawiał się jako zin w magazynie CD-Action. Lubię zarówno wymagające symulatory jak i typowe zręcznościówki. Swego czasu mocno fascynował mnie pierwszy Need For Speed Underground, w którego grałem (można powiedzieć) profesjonalnie 🙂
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments