Newsy

Gran Turismo Sport z nową aktualizacją 1.13

Gran Turismo Sport otrzymało dziś nową aktualizację oznaczoną numerkiem 1.13. Update o wadze 2.7GB wzbogaca grę przede wszystkim o nowe samochody, dodatkowe układy torów i wydarzenia w trybie GT League.

W zeszłym tygodniu twórca Gran Turismo Sport, Kazunori Yamauchi udostępnił zdjęcie prezentujące sylwetki 12 pojazdów z nowej aktualizacji. Dziś poznaliśmy konkretne marki oraz modele. Wśród samochodów znalazły się takie maszyny jak Alpine, Lamborghini, Subaru czy Toyota. Pojawił się również jeden bolid sygnowany logiem Gran Turismo. Pełną rozpiskę znajdziecie na końcu newsa w liście zmian.

Nowy update wprowadza także dodatkowe układy do jednego z owalnych torów. Blue Moon Bay Speedway zyskuje 2 nowe layouty, każdy z nich w wersji normalnej i odwróconej. Nowe układy składają się z wewnętrznych odcinków oryginalnego toru i będą mieć odpowiednio długości 3350m i 2860m.

„Tor Blue Moon Bay Speedway (wnętrze A) jest inspirowany obszarem Bay Area w Stanach Zjednoczonych. Tor ten stanowi połączenie owalu z trójkątem, a jego łączna długość wynosi 3350 m. Tor prowadzi do wnętrza tuż przed pierwszym zakrętem, wchodząc w tylną prostą. Z niej ponownie wjeżdża w głąb wnętrza i po ciasnej serpentynie wraca na właściwy tor tuż przed trzecim zakrętem. Dodana została również wersja z odwróconym układem.

Blue Moon Bay Speedway (wnętrze B) to kolejny tor hybrydowy dodany do Blue Moon Bay Speedway. Całkowita długość toru wynosi 2860 m. Pierwsza połowa toru jest identyczna jak w przypadku „Wnętrza A”, ten układ jednak jest uproszczony – tylna prosta i odcinek tuż przed trzecim zakrętem są połączone prostą przechodzącą nad jeziorem. Zminimalizuj utratę prędkości, aby pokonać rywali. Dodana została również wersja odwrócona.”

Oprócz wspomnianych wyżej elementów, aktualizacja 1.13 wprowadza również nowe wydarzenia do trybu GT League. Pojawiły się takie eventy jak Stars & Stripes (liga dla początkujących), trofeum Vision Gran Turismo (liga dla amatorów) oraz mistrzostwa F1500 (liga dla profesjonalistów). Dodatkowo dostępne już wcześniej wydarzenia zyskały nowe rundy.

Recenzja Gran Turismo Sport

Gran Turismo Sport v1.13 – lista zmian

1. Tryb kampanii
– Do „Ligi GT” dodano następujące wydarzenia:
・Liga dla początkujących „Stars & Stripes”
・Liga dla amatorów „Dream Car Championship”
・Liga dla profesjonalistów „F1500 Championship”
・ „Puchar niedzielny” – runda 6 i 7
・ „Puchar Clubmana” – runda 6
・ „Wysoka Klasa” – runda 4 i 5
・ „Puchar Porsche” – runda 2
– Do trybu „Praktyka na torze” dodano tor Monza.

2. Nowe samochody
– Dodano 12 następujących samochodów:
・ Alpine A110 1600S ’72
・ Alpine A110 Premiere Edition ’17
・ Audi R8 4.2 FSI R tronic ’07
・ De Tomaso Pantera ’71
・ Dodge Challenger R/T ’70
・ Ford Mustang Mach 1 ’71
・ Gran Turismo F1500T-A
・ Lamborghini Aventador LP700-4 ’11
・ Subaru WRX STI Isle of Man Time Attack Car ’16
・ Subaru Falken Tires / Turn 14 Distribution BRZ ’17
・ Toyota Supra 3.0GT TURBO A ’88
・ Toyota MR2 GT-S ’97

3. Tory
– Do toru „Blue Moon Bay Speedway” dodano 4 następujące układy:
・ Blue Moon Bay Speedway – wnętrze A
・ Blue Moon Bay Speedway – wnętrze A II
・ Blue Moon Bay Speedway – wnętrze B
・ Blue Moon Bay Speedway – wnętrze B II

4. Inne
– Wprowadzono usprawnienia w trybach: Krajobrazy, Centrum marki, Edytor barw, Odkryj, Moja Biblioteka oraz Zdjęcie z wyścigu
– Usprawniono również algorytm oceniania kierowców w trybie sportowym

0 0 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
Avatar photo
Rafał Peroń
W ekipie SZ jestem praktycznie od początku, jeszcze gdy portal pojawiał się jako zin w magazynie CD-Action. Lubię zarówno wymagające symulatory jak i typowe zręcznościówki. Swego czasu mocno fascynował mnie pierwszy Need For Speed Underground, w którego grałem (można powiedzieć) profesjonalnie 🙂
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments