Newsy

Gran Turismo Sport z problemami. Pojawiła się lista zgłoszonych błędów

Gran Turismo Sport w Europie dostępne jest dopiero od wczoraj (w USA od przedwczoraj), natomiast gracze już skarżą się na błędy występujące w grze. Polyphony Digital udostępniło listę zgłoszonych problemów.

Wśród błędów znajdują się m.in. niemożliwość zapisu stanu gry lub problem z rozpoznaniem kierownic (głównie Thrustmastera). Dla niektórych z nich producenci zawarli tymczasowe wskazówki, jaki dany problem można ominąć lub zniwelować, do czasu pojawienia się aktualizacji. Pełna lista poniżej.

„• Zapisywanie gry
– Błąd, przez który ręczny zapis danych jest czasem niemożliwy, spowodowany problemami połączenia z serwerem;
– Aby zminimalizować szansę wystąpienia tego problemu, należy dokonywać próby zapisu po przynajmniej 15 minutach gry.

Usuwanie adresu e-mail
– Błąd, przez który wielokrotne usunięcie adresu e-mail w zakładce [Opcje] >[Adres e-mail] skutkuje zawieszeniem się gry.

Próba driftu
– Błąd, przez który uczestnictwo w Próbie driftu z wykorzystaniem samochodu ozdobionego barwami stworzonymi za pomocą chipu koloru niestandardowego skutkuje zawieszeniem się gry po opuszczeniu ekranu wyników.

Kierownica
– Błąd, przez który gra nie rozpoznaje prawidłowo „dźwigni biegów w układzie H”THRUSTMASTER® TH8A gdy jest ona podłączona do kierownicy. W czasie gdy pracujemy nad poprawką, prosimy podłączyć ją bezpośrednio do do PlayStation®4 za pomocą USB;
– Błąd, przez który podczas używania kierownicy Thrustmaster T500RS występuje zbyt silny efekt force feedback, w wyniku którego gracze doświadczają podsterowności (problem ten zostanie rozwiązany w późniejszym terminie);
– Błąd skutkujący zbyt niską czułością prędkości skręcania przy użyciu standardowego kontrolera DUALSHOCK®4 , przez który kontrola samochodu doświadczającego nadsterowności oraz kontrola podczas driftu są utrudnione (problem ten zostanie rozwiązany w późniejszym terminie).

Przepraszamy wszystkich graczy za niedogodności spowodowane powyższymi błędami.”

Gran Turismo Sport to kolejna część znanej serii, powstała z myślą o konsolach PlayStation 4. Gra dostępna jest w sklepach od 18 października.

[ Więcej informacji o grze ]

0 0 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
Avatar photo
Rafał Peroń
W ekipie SZ jestem praktycznie od początku, jeszcze gdy portal pojawiał się jako zin w magazynie CD-Action. Lubię zarówno wymagające symulatory jak i typowe zręcznościówki. Swego czasu mocno fascynował mnie pierwszy Need For Speed Underground, w którego grałem (można powiedzieć) profesjonalnie 🙂
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments