Newsy

Grand Theft Auto IV na PC w listopadzie?

Dziś ma miejsce premiera najnowszego dziecka Rockstar Games na konsole Xbox 360 i PS3. Jednak nadal wszyscy zadajemy sobie pytanie: czy lub/i kiedy GTA IV pojawi się na PC? Być może będzie to miało miejsce w listopadzie br. Taką bowiem informację zamieścił w swojej ofercie niemiecki sklep CityDisc.ch. W katalogu pojawiła się nowa pozycja (oczywiście GTA IV PC) i widnieje przy niej data premiery – 30 listopada 2008 roku.

Należy jednak przypomnieć, że Rockstar nadal nie zajął konkretnego stanowiska w tej sprawie. Mając jednak na uwadze oceny gry, które pojawiły się w pierwszych recenzjach (same najwyższe noty) można stwierdzić, że istnieje duże prawdopodobieństwo pojawienia się najnowszego GTA na blaszakach.
Link do sklepu

0 0 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
Avatar photo
Rafał Peroń
W ekipie SZ jestem praktycznie od początku, jeszcze gdy portal pojawiał się jako zin w magazynie CD-Action. Lubię zarówno wymagające symulatory jak i typowe zręcznościówki. Swego czasu mocno fascynował mnie pierwszy Need For Speed Underground, w którego grałem (można powiedzieć) profesjonalnie 🙂
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments