Newsy

Grand Theft Auto IV – nowe rekordy w Polsce!

Cenega Poland, wyłączny partner firmy Take 2 Interactive w Polsce, z dumą informuje, że premiera Grand Theft Auto IV ustanowiła nowe standardy w Polsce! Według danych z ostatniego tygodnia w salonach sprzedaży na terenie całego kraju sprzedała się rekordowa ilość gry zarówno na platformę Xbox 360 jak i PlayStation®3. Z informacji z salonów EMPiK wynika, że jest to wręcz największe wydarzenie na konsole, jakie odbyło się w Polsce.

Jak powiedział Michał Tomaniak, Dyrektor Działu Multimediua sieci EMPiK „Grand Theft Auto IV okazało się największym wydarzeniem na konsole nowej generacji od czasu premiery nowych platform w Polsce. Czwarta część GTA jest też najszybciej sprzedającą się grą na nowe konsole.” Dystrybutor gry w kraju, Cenega Poland dodaje, że wielkość sprzedaży tytułu jest porównywalna zarówno dla PS3 jak i Xbox 360.

Grand Theft Auto to słynna, bestsellerowa seria gier akcji o dziesięcioletniej historii (ostatnio Vice City i San Andreas), która dawno wykroczyła poza granice swojej branży, stając się zjawiskiem iście kulturowym. Produkt firmy Rockstar wywarł olbrzymi wpływ na przemysł gier i młodzież na całym świecie. W ścieżce dźwiękowej do GTA zawsze znajdują się największe gwiazdy muzyki pop, rock, RAP, czy hip hop. Bezkompromisowa fabuła porusza największe bolączki współczesnej Ameryki. Grand Theft Auto IV kontynuuje te tradycje oferując jednocześnie wiele nowości. W Polsce gra jest sprzedawana z polską instrukcją i mapą gry w języku polskim. Więcej o tym tytule można przeczytać na stronach www.cenega.pl oraz http://www.rockstargames.com/IV.
Informacja prasowa – Cenega Poland

0 0 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
Avatar photo
Rafał Peroń
W ekipie SZ jestem praktycznie od początku, jeszcze gdy portal pojawiał się jako zin w magazynie CD-Action. Lubię zarówno wymagające symulatory jak i typowe zręcznościówki. Swego czasu mocno fascynował mnie pierwszy Need For Speed Underground, w którego grałem (można powiedzieć) profesjonalnie 🙂
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments