Newsy

Grand Theft Auto IV – Polskie wydanie juz w sklepach!

Cenega Poland, wyłączny partner firmy Take 2 Interactive w Polsce, z przyjemnością informuje, że od dziś na terenie całego kraju dostępne jest polskie wydanie światowego hitu na konsole nowej generacji, Grand Theft Auto IV! Zarówno edycja na platformę Xbox 360, jak i PlayStation®3 zostały wydane w pudełku w języku polskim, z polską instrukcją oraz rozkładaną, wysokiej jakości mapą Liberty City! Ta pomoc zawiera opisy najciekawszych miejsc oraz linii komunikacyjnych miasta, w którym toczy się akcja gry.

Grand Theft Auto to słynna, bestsellerowa seria o dziesięcioletniej historii (ostatnio Vice City i San Andreas), która dawno wykroczyła poza granice swojej branży, stając się zjawiskiem iście kulturowym. Produkt firmy Rockstar wywarł olbrzymi wpływ na przemysł gier i młodzież na całym świecie. W ścieżce dźwiękowej do GTA zawsze znajdują się największe gwiazdy muzyki pop, rock, RAP, czy hip hop. Bezkompromisowa fabuła poruszała największe bolączki współczesnej Ameryki. Grand Theft Auto IV kontynuuje tradycje oferując jednocześnie wiele nowości, m.in. całkowicie nowy silnik graficzny i przebudowany system misji. Szczegóły dotyczące gry można poznać na stronach www.cenega.pl oraz http://www.rockstargames.com/IV.
Informacja prasowa – Cenega Poland

0 0 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
Avatar photo
Rafał Peroń
W ekipie SZ jestem praktycznie od początku, jeszcze gdy portal pojawiał się jako zin w magazynie CD-Action. Lubię zarówno wymagające symulatory jak i typowe zręcznościówki. Swego czasu mocno fascynował mnie pierwszy Need For Speed Underground, w którego grałem (można powiedzieć) profesjonalnie 🙂
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments