Newsy

Grand Theft Auto IV – rekordowa sprzedaż pre-order!

Cenega Poland, wyłączny partner firmy Take 2 Interactive w Polsce, z radością informuje, że sklepowy pre-order gry Grand Theft Auto IV pobija rekordy sprzedaży w salonach EMPiK! Pakiet gwarantujący dostępność pełnej wersji tytułu w dniu premiery był najlepiej sprzedającym się tytułem na platformę PlaySation®3 w zeszłym tygodniu i drugim najlepiej sprzedającym się produktem na konsolę Xbox 360. Przypominamy, że Grand Theft Auto IV Pre-Order Edition uprawnia do odbioru jednej z dwóch wersji gry do wyboru, a więc w sumie pakiet przedsprzedażowy okazał się bestsellerem mijającego tygodnia, jeśli chodzi o konsole nowej generacji.

Przypomnijmy, zakup pre-orderu Grand Theft Auto IV gwarantuje możliwość odbioru pełnej wersji gry w dniu premiery, 29 kwietnia. W skład zestawu przedsprzedażowego wchodzą:
· Płyta DVD z materiałami bonusowymi z gry;
· Limitowane pocztówki wprost z Liberty City;
· Kupon uprawniający do odbioru gry Grand Theft Auto IV w cenie 1 grosza (tylko ten kupon wraz z dowodem zakupu w salonach EMPiK gwarantują możliwość odbioru pełnej wersji gry).

Dystrybutor gry w Polsce informuje, że w związku z olbrzymim zainteresowanie Grand Theft Auto IV i problemami związanymi z dostawą gry dla całej Europy, mogą nastąpić przerwy w dostępności GTAIV w sklepach na terenie kraju.

Pełna wersja Grand Theft Auto IV pojawi się z polską instrukcją i w polskim opakowaniu. Więcej o grze na stronach http://cenega.pl/gra_opis.php?ID=2997 oraz http://cenega.pl/gra_opis.php?ID=2065.
[i]Informacja prasowa – Cenega Poland[i]

0 0 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
Avatar photo
Rafał Peroń
W ekipie SZ jestem praktycznie od początku, jeszcze gdy portal pojawiał się jako zin w magazynie CD-Action. Lubię zarówno wymagające symulatory jak i typowe zręcznościówki. Swego czasu mocno fascynował mnie pierwszy Need For Speed Underground, w którego grałem (można powiedzieć) profesjonalnie 🙂
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments