Newsy

Grand Theft Auto IV – zakończenie mega konkursu!

Cenega Poland, wyłączny partner firmy Take 2 Interactive w Polsce, informuje, że dziś upływa termin nadsyłania prac na konkurs „Poszukiwany Niko Bellić”. Dystrybutor gry podaje z satysfakcją, że do tej pory nadesłano ponad 500 prac!

Zasady konkursu są niezwykle proste. Wystarczy wejść na stronę gta4.cenega.pl, wydrukować dostępny na niej rysopis niebezpiecznego przestępcy, zamieścić go w widocznym miejscu w swojej okolicy i udokumentować zdjęciem! Na uczestników czekamy już tylko do północy! Naprawdę warto się postarać – do wygrania super nagrody: konsola nowej generacji Xbox 360 oraz gra Grand Theft Auto IV! Listę zwycięzców opublikujemy do końca tygodnia na stronie www.cenega.pl.

Grand Theft Auto IV, kontynuacja kultowej serii gier akcji, pojawi się w Polsce na konsole Xbox 360 oraz PlayStation®3 równocześnie ze światową premierą – 29 kwietnia br. Do gry w języku angielskim dołączona będzie polska instrukcja.
Informacja prasowa – Cenega Poland

0 0 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
Avatar photo
Rafał Peroń
W ekipie SZ jestem praktycznie od początku, jeszcze gdy portal pojawiał się jako zin w magazynie CD-Action. Lubię zarówno wymagające symulatory jak i typowe zręcznościówki. Swego czasu mocno fascynował mnie pierwszy Need For Speed Underground, w którego grałem (można powiedzieć) profesjonalnie 🙂
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments