Grand Theft Auto VI w 2022 roku i powrót do Vice City?

Autor:
Data: 07 marca 2018 - 18:51

Pomimo tego, że GTA V cały czas jest na topie, głównie dzięki trybowi Online, wielu graczy z pewnością czeka na jakiekolwiek wieści odnośnie kolejnej, pełnoprawnej odsłony serii. Tak się składa, że w sieci pojawiło się ostatnio kilka ciekawych, jednak niepotwierdzonych informacji na temat szóstej części.
--

Wspomniane dane pochodzą z YouTube'owego kanału The Know, którego redaktorzy powołują się na zaufane źródło wewnątrz Rockstar Games. Według niego, szósta część Grand Theft Auto jest aktualnie we wczesnej fazie implementacji i ma pojawić się na rynku około 2022 roku.

Nowa odsłona ma aktualnie posiadać roboczy tytuł "Project Americas", a jej akcja ma zostać osadzona w południowym mieście USA - może to być Vice City lub Miami. Dokładnie jednak nie wiemy, ponieważ oba te miasta występują w uniwersum GTA. Patrząc natomiast na poprzednie odsłony serii i ich lokacje, można się spodziewać, ze wrócimy do Vice City. Równie przyjemnie mógłby wtedy wyglądać tytuł gry - Grand Theft Auto: VIce :)

Dodatkowo, jak twierdzi źródło, nowe GTA ma dawać możliwość przemieszczania się pomiędzy Ameryką Północną i Południową (stąd "Americas" w nazwie roboczej). Będziemy mogli tego dokonywać dzięki wyjątkowo dużej ilości łodzi i samolotów. Maszyny te mają być również wykorzystywane w misjach nawiązujących do karteli narkotykowych i przemytu kokainy.

Akcja Grand Theft Auto VI ma zostać osadzona w latach 80' ubiegłego wieku, a jedną z grywalnych postaci może być kobieta. Trzeba przyznać, że jest to dość ciekawa informacja, wszak kobieca postać może pokazać gangsterski świat z nieco innej perspektywy. Odnośnie ilości bohaterów - ta kwestia nie została jeszcze wyjaśniona.

Wszystkie przedstawione wyżej informacje należy oczywiście traktować jako ciekawostkę i podejść do nich z rezerwą. Do 2022 roku zostało jeszcze dużo czasu i wszystko może się zmienić. Warto jednak zaznaczyć, że kanał dostarczający powyższych wieści, jakiś czas temu z powodzeniem przewidział zapowiedź Dark Souls 3, więc może i tym razem mają rację? Całość materiału wideo z kanału The Know możecie zobaczyć poniżej.

Komentarze ...

bullet Arty
08 mar 18 - 15:21
Gość
Do 2022 pewnie jeszcze wszystko sie zmieni

bullet Rafer
10 mar 18 - 13:59
Komentarze: 427
No tak, ale w sumie Vice City pasowaloby najbardziej na kolejna czesc :)

Zamieść komentarz

Ksywa:
 
Komentarz:
Wynik:

Najbliższe premiery

Speed Lista

Ankieta

Na jakiej platformie głównie grasz?Partnerzy


Czas tworzenia: 0.4244 sekund(y). DB queries: 19.
Speed Zone używa cookie i innych technologii. Korzystając z wortalu wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Więcej informacji znajdziesz w Regulaminie