Motogry Newsy

Oficjalnie: Grand Theft Auto VI w produkcji

Już od co najmniej kilku lat pojawiają się kolejne plotki na temat Grand Theft Auto VI. Przykładowo w 2018 roku sami informowaliśmy, że GTA 6 najpewniej pojawi się w 2022 roku i powróci do Vice City. Tym razem jednak nie mamy do czynienia z plotką, a oficjalną informacją.

Przy okazji ostatniego wpisu na swoim blogu Rockstar Games podzieliło się dalszymi planami odnośnie serii Grand Theft Auto. W tym właśnie wpisie możemy znaleźć następującą informację:

Wiemy, że dzięki długowieczności GTA V wielu z was pytało nas o nową odsłonę serii Grand Theft Auto. Przy każdym nowym projekcie, który rozpoczynamy, naszym celem jest zawsze znaczne wykroczenie poza to, co do tej pory udało nam się stworzyć — i dlatego z radością możemy ogłosić, że nowa odsłona serii Grand Theft Auto jest w trakcie realizacji. Ujawnimy więcej informacji, gdy tylko będziemy na to gotowi, więc zaglądajcie na Rockstar Newswire, gdzie trafiają wszystkie oficjalne wieści.

W imieniu całego naszego zespołu chcemy podziękować wam za wsparcie i nie możemy się już doczekać, by wspólnie z wami wkroczyć w przyszłość!

Rockstar Games

Jest to więc oficjalne potwierdzenie, że Grand Theft Auto VI powstaje. Nie jesteśmy jednak w stanie powiedzieć, kiedy doczekamy się oficjalnej zapowiedzi. Czekacie na kolejną odsłonę?

3.7 3 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
Avatar photo
Rafał Peroń
W ekipie SZ jestem praktycznie od początku, jeszcze gdy portal pojawiał się jako zin w magazynie CD-Action. Lubię zarówno wymagające symulatory jak i typowe zręcznościówki. Swego czasu mocno fascynował mnie pierwszy Need For Speed Underground, w którego grałem (można powiedzieć) profesjonalnie 🙂
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments