Newsy

Grand Theft Auto VI w produkcji?

Od premiery Grand Theft Auto V minęło już prawie cztery lata. Co prawda Rockstar cały czas rozwija produkt poprzez GTA Online, ale z pewnością wszyscy oczekują informacji na temat kolejnej, pełnoprawnej odsłony serii. Tymczasem aktor Tim Neff, współpracujący ze studiem, najprawdopodobniej niechcący zdradził, że GTA VI jest w produkcji.

Aktor bierze udział w sesjach motion capture do Red Dead Redemption 2, również produkcji Rockstara. Ostatnio jednak zaktualizował wpis w swoim internetowym CV o ciekawą pozycję, a jest nią sesja motion capture dla Grand Theft Auto VI. Oczywiście nie można tego uznać za oficjalne potwierdzenie prac nad kolejną odsłoną, a jedynie ciekawostkę.

Poniżej screenshot ze wspomnianego CV:

Możemy być jednak pewni, że Grand Theft Auto VI powstanie. Pytanie tylko kiedy. Na oficjalną zapowiedź studia pewnie jeszcze trochę poczekamy.

0 0 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
Avatar photo
Rafał Peroń
W ekipie SZ jestem praktycznie od początku, jeszcze gdy portal pojawiał się jako zin w magazynie CD-Action. Lubię zarówno wymagające symulatory jak i typowe zręcznościówki. Swego czasu mocno fascynował mnie pierwszy Need For Speed Underground, w którego grałem (można powiedzieć) profesjonalnie 🙂
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments