Gravel nadjedzie 27 lutego 2018. Dziennik dewelopera zdradza szczegóły kariery

Autor:
Data publikacji: 07 listopada 2017 - 17:17

Dziś otrzymaliśmy drugie z kolei wideo z serii "dziennik dewelopera" na temat Gravel, off-roadowej produkcji z studia Milestone. Materiał zdradza szczegóły trybu kariery oraz datę premiery, która nastąpi 27 lutego 2018.
--

Tryb kariery w Gravel będzie dotyczył zawodów Off-Road Masters, które corocznie organizowane są przez kanał telewizyjny poświęcony wyścigom off-roadowym - Gravel Channel. Gracze będą mogli rywalizować w czterech dyscyplinach: Cross Country, Wild Rush, Speed Cross i Stadium Circuit.

Pierwsze dwa skupiają się na typowo offroad'owych zmaganiach. W Speed Cross wyścigi odbywają się po wyznaczonych trasach, natomiast ostatni tryb przeniesie nas na stadion przepełniony różnorodnymi przeszkodami. Celem graczy będzie pokonanie aktualnych mistrzów w każdej z dyscyplin, by ostatecznie zmierzyć się z mistrzem mistrzów. Jak zapewniają twórcy, rywalizować będziemy w najpiękniejszych lokacjach na świecie, które można było przenieść na ekran komputera dzięki silnikowi Unreal Engine 4.

Gravel zostanie wydane na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One. Premiera nastąpi 27 lutego 2018 roku.

[ Więcej informacji o Gravel ]

Zamieść komentarz

Ksywa:
Wynik: dodaj jeden do liczby z obrazka
 
Komentarz:

Ankieta

Którą serię wolisz?

Forza Motorsport

Gran Turismo

Project CARS


Najbliższe premiery

Gravel
27 lutego 2018
The Crew 2
16 marca 2018
TT Isle Of Man: Ride on the Edge
marzec 2018
Więcej premier

Speed Lista

Screen Miesiąca

Blue smoke

"Blue smoke"
Screen by EA

Zagłosuj lub wyślij screena!

Partnerzy


Czas tworzenia: 0.1539 sekund(y). DB queries: 18.