Gravel nadjedzie 27 lutego 2018. Dziennik dewelopera zdradza szczegóły kariery

Autor:
Data: 07 listopada 2017 - 17:17

Dziś otrzymaliśmy drugie z kolei wideo z serii "dziennik dewelopera" na temat Gravel, off-roadowej produkcji z studia Milestone. Materiał zdradza szczegóły trybu kariery oraz datę premiery, która nastąpi 27 lutego 2018.
--

Tryb kariery w Gravel będzie dotyczył zawodów Off-Road Masters, które corocznie organizowane są przez kanał telewizyjny poświęcony wyścigom off-roadowym - Gravel Channel. Gracze będą mogli rywalizować w czterech dyscyplinach: Cross Country, Wild Rush, Speed Cross i Stadium Circuit.

Pierwsze dwa skupiają się na typowo offroad'owych zmaganiach. W Speed Cross wyścigi odbywają się po wyznaczonych trasach, natomiast ostatni tryb przeniesie nas na stadion przepełniony różnorodnymi przeszkodami. Celem graczy będzie pokonanie aktualnych mistrzów w każdej z dyscyplin, by ostatecznie zmierzyć się z mistrzem mistrzów. Jak zapewniają twórcy, rywalizować będziemy w najpiękniejszych lokacjach na świecie, które można było przenieść na ekran komputera dzięki silnikowi Unreal Engine 4.

Gravel zostanie wydane na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One. Premiera nastąpi 27 lutego 2018 roku.

[ Więcej informacji o Gravel ]

Zamieść komentarz

Ksywa:
 
Komentarz:
Wynik:

Najbliższe premiery

Forza Horizon 4
02 października 2018
GRIP
06 listopada 2018
RIDE 3
08 listopada 2018
Więcej premier

Speed Lista

Ankieta

Jakiego kontrolera używasz w grach wyścigowych?

Partnerzy


Czas tworzenia: 1.1926 sekund(y). DB queries: 17.
Speed Zone używa cookie i innych technologii. Korzystając z wortalu wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Więcej informacji znajdziesz w Regulaminie