Newsy

Gravel nadjedzie 27 lutego 2018. Dziennik dewelopera zdradza szczegóły kariery

Dziś otrzymaliśmy drugie z kolei wideo z serii „dziennik dewelopera” na temat Gravel, off-roadowej produkcji z studia Milestone. Materiał zdradza szczegóły trybu kariery oraz datę premiery, która nastąpi 27 lutego 2018.

Tryb kariery w Gravel będzie dotyczył zawodów Off-Road Masters, które corocznie organizowane są przez kanał telewizyjny poświęcony wyścigom off-roadowym – Gravel Channel. Gracze będą mogli rywalizować w czterech dyscyplinach: Cross Country, Wild Rush, Speed Cross i Stadium Circuit.

Pierwsze dwa skupiają się na typowo offroad’owych zmaganiach. W Speed Cross wyścigi odbywają się po wyznaczonych trasach, natomiast ostatni tryb przeniesie nas na stadion przepełniony różnorodnymi przeszkodami. Celem graczy będzie pokonanie aktualnych mistrzów w każdej z dyscyplin, by ostatecznie zmierzyć się z mistrzem mistrzów. Jak zapewniają twórcy, rywalizować będziemy w najpiękniejszych lokacjach na świecie, które można było przenieść na ekran komputera dzięki silnikowi Unreal Engine 4.

Gravel zostanie wydane na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One. Premiera nastąpi 27 lutego 2018 roku.

[ Więcej informacji o Gravel ]

0 0 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
Avatar photo
Rafał Peroń
W ekipie SZ jestem praktycznie od początku, jeszcze gdy portal pojawiał się jako zin w magazynie CD-Action. Lubię zarówno wymagające symulatory jak i typowe zręcznościówki. Swego czasu mocno fascynował mnie pierwszy Need For Speed Underground, w którego grałem (można powiedzieć) profesjonalnie 🙂
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments