Newsy

Gravel otrzyma wersję demo. Lista samochodów już niebawem

Niedawno na Facebooku odbył się stream, w którym deweloperzy ze studia Milestone prezentowali swój wyścigowy tytuł Gravel. Padło również kilka pytań i odpowiedzi odnośnie samej produkcji.

Jednym z tematów o który pytali gracze była wersja demonstracyjna najnowszej ścigałki włoskiego studia. Jak wiemy w obecnych czasach dema gier pojawiają się dość rzadko. Deweloperzy z Milestone zapewniają jednak, że Gravel otrzyma wersję testową. Pojawi się ona mniej więcej w okolicy premiery pełnej wersji gry czyli ok. 27 lutego i będzie posiadała dwie trasy z jednego typu lokacji oraz kilka samochodów do wyboru.

Na chwilę obecną nie wiemy na jakie platformy demo się pojawi. Można się jednak spodziewać, że będą to PlayStation 4, Xbox One oraz PC za pośrednictwem Steama.

Podczas samej transmisji padło również kilka innych pytań m.in. o listę samochodów, czy wsparcie dla kierownic. Odnośnie samochodów, to w grze ma być ich ok. 70 i będą podzielone na 4 różne kategorie. Dokładna lista ma zostać udostępniona w najbliższym czasie. Jeżeli natomiast chodzi o kierownice, to będzie wsparcie dla produktów wielu popularnych firm. Deweloperzy nie prezentowali jednak gry na kierownicy, ponieważ Gravel jest produkcją stricte arcadową.

Cały stream można obejrzeć tutaj.

Więcej informacji o Gravel

0 0 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
Avatar photo
Rafał Peroń
W ekipie SZ jestem praktycznie od początku, jeszcze gdy portal pojawiał się jako zin w magazynie CD-Action. Lubię zarówno wymagające symulatory jak i typowe zręcznościówki. Swego czasu mocno fascynował mnie pierwszy Need For Speed Underground, w którego grałem (można powiedzieć) profesjonalnie 🙂
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments