Gravel. Poznaliśmy zawartość Season Pass i plan DLC

Autor:
Data: 11 lutego 2018 - 23:59

Premiera Gravel nastąpi 27 lutego, natomiast studio Milestone już ogłosiło swoje plany odnośnie popremierowych DLC. Ujawniono również zawartość przepustki sezonowej.
--

Gravel Season Pass będzie zawierać 5 DLC, które w sumie dadzą dostęp do 12 dodatkowych samochodów, 10 tras "Check Point", 4 nowych torów w trybie Wild Rush oraz 2 eventów w trybie kariery. Samą przepustkę lub edycję specjalną Gravel (zawierającą grę wraz z przepustką) będzie można zamówić na PlayStation 4 oraz Xbox One od 27 lutego. Producenci nie wspomnieli niestety o PC. Wszystkie DLC wchodzące w skład przepustki mają pojawić się do czerwca.

Oprócz zawartości Gravel Season Pass, Milestone zapowiedziało również 6 dodatkowych, darmowych DLC, które mają pojawiać się od marca. Na chwilę obecną ujawniono zawartość dwóch z nich. Pierwszy dodatek pojawi się 7 marca i będzie zawierał samochód Bowler Bulldog, natomiast drugi pojawi się 21 marca i da dostęp do elektrycznego pojazdu Acciona.

Więcej informacji o Gravel

Zamieść komentarz

Ksywa:
 
Komentarz:
Wynik:

Najbliższe premiery

Speed Lista

Ankieta

Na jakiej platformie głównie grasz?Partnerzy


Czas tworzenia: 0.3126 sekund(y). DB queries: 17.
Speed Zone używa cookie i innych technologii. Korzystając z wortalu wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Więcej informacji znajdziesz w Regulaminie