Newsy

Gravel. Poznaliśmy zawartość Season Pass i plan DLC

Premiera Gravel nastąpi 27 lutego, natomiast studio Milestone już ogłosiło swoje plany odnośnie popremierowych DLC. Ujawniono również zawartość przepustki sezonowej.

Gravel Season Pass będzie zawierać 5 DLC, które w sumie dadzą dostęp do 12 dodatkowych samochodów, 10 tras „Check Point”, 4 nowych torów w trybie Wild Rush oraz 2 eventów w trybie kariery. Samą przepustkę lub edycję specjalną Gravel (zawierającą grę wraz z przepustką) będzie można zamówić na PlayStation 4 oraz Xbox One od 27 lutego. Producenci nie wspomnieli niestety o PC. Wszystkie DLC wchodzące w skład przepustki mają pojawić się do czerwca.

Oprócz zawartości Gravel Season Pass, Milestone zapowiedziało również 6 dodatkowych, darmowych DLC, które mają pojawiać się od marca. Na chwilę obecną ujawniono zawartość dwóch z nich. Pierwszy dodatek pojawi się 7 marca i będzie zawierał samochód Bowler Bulldog, natomiast drugi pojawi się 21 marca i da dostęp do elektrycznego pojazdu Acciona.

Więcej informacji o Gravel

0 0 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
Avatar photo
Rafał Peroń
W ekipie SZ jestem praktycznie od początku, jeszcze gdy portal pojawiał się jako zin w magazynie CD-Action. Lubię zarówno wymagające symulatory jak i typowe zręcznościówki. Swego czasu mocno fascynował mnie pierwszy Need For Speed Underground, w którego grałem (można powiedzieć) profesjonalnie 🙂
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments