GRID

Info
Zapowiedź
Recenzja
Demotest
Filmy
Galeria
Kody
Download
Info
Zapowiedź
Recenzja
Demotest
Filmy
Galeria
Kody
Download

Ocena Speed Zone:
Brak oceny

Wasza ocena:
Brak oceny

Producent:
Wydawca: Deep Silver / Koch Media
Premiera światowa: 13 września 2019
Premiera polska: 13 września 2019

Wymagania sprzętowe: brak danych
Tryb gry: single/multiplayer
Wersja językowa: polskie napisy

Czwarta odsłona serii GRID powraca z intensywnymi wyścigami samochodowymi. Do dyspozycji graczy oddano 70 samochodów - od klasyków takich jak Ford GT40, czy Pontiac Firebird Modified, po najnowsze modele jak Porsche 911 RSR i Ferrari 488 GTE.

Podczas zmagań w GRID gracze mogą zwiedzić cztery kontynenty i odwiedzić najsłynniejsze miejskie trasy uliczne oraz tory wyścigowe. Dostępnych jest 12 lokacji ze zróżnicowanymi porami dnia oraz warunkami pogodowymi.

W najnowszej odsłonie GRID, każdy z graczy może wybrać swoją ścieżkę kariery oraz budować postać. Dostępnych jest 6 ścieżek (Touring, Stock, Tuner, GT, Invitational, The Fernando Alonso Challenge), a każda z nich prowadzi do Mistrzostw Świata GRID. Ponadto gra zapewnia odpowiednią równowagę, dostarczając ryzyko oraz nagrody dla każdego typu kierowcy. W grze dostępny jest system nagradzania za umiejętną, techniczną i odważną jazdę, a sztuczna inteligencja jest wyjątkowo wymagająca i zdeterminowana np. by zrewanżować się, gdy zbyt często zderzymy się z tym samym kierowcą.

Model jazdy ma być na tyle responsywny, że przemówi zarówno do graczy arcadowych, jak i fanów symulacji. Oprócz tego realistyczne uszkodzenia pojazdów mogą wpłynąć zarówno na osiągi jak i prowadzenie. Warto zaznaczyć, że Codemasters zatrudniło Fernando Alonso jako konsultanta wyścigowego. Dostał on również własną serię wyzwań w grze.


Cechy


• 70 samochodów z 7 klas: Touring Cars, Stock Cars, Tuner Cars, GT Cars, Formula J, Prototype, Group 7 Specials
• 12 lokacji ze zróżnicowanymi porami dnia oraz warunkami pogodowymi: China, Malaysia, Japan, UK, Spain, USA, Cuba, Australia
• 6 ścieżek kariery
• 6 trybów rozgrywki: Racing, Oval Racing, Time Trial, Time Attack, Skirmish, Hot Lap


22.05.2019


22.05.2019


22.05.2019


22.05.2019

Zamieść komentarz

Ksywa:
 
Komentarz:
Wynik:

Najbliższe premiery

F1 2019
28 czerwca 2019
FIA European Truck Racing Championship
lipiec 2019
GRID
13 września 2019
Więcej premier

Speed Lista

Ankieta

Na jakiej platformie głównie grasz?Partnerzy


Speed Zone używa cookie i innych technologii. Korzystając z wortalu wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Więcej informacji znajdziesz w Regulaminie