Newsy

GTA IV na PC już 3 grudnia!

Cenega, wyłączny partner firmy Take 2 Interactive w Polsce, Czechach, na Słowacji oraz na Węgrzech z przyjemnością ogłasza, że już tylko kilka dni dzieli nas od premiery najbardziej oczekiwanej gry akcji tego roku – Grand Theft Auto IV na komputery PC.

Gra ukaże się w Polsce już 3 grudnia, równocześnie z premierą światową. GTA IV PC dostępne będzie w oryginalnej, angielskiej wersji językowej w polskim opakowaniu wraz z dokumentacją w języku polskim oraz specjalnymi dodatkami:

* Polskim egzemplarzem „Głosu Liberty City”, czyli przewodnikiem po najciekawszych miejscach w mieście bezprawia,
* Dokładnym planem miasta Liberty City, wraz ze szczegółowymi, polskimi opisami każdej z dzielnic,
* Polskim poradnikiem gracza opisującym nowe funkcje, niedostępne wcześniej w wersji konsolowej,
* Unikatowym kodem do gry wieloosobowej w ramach usługi Games For Windows LIVE,
* Eleganckim opakowaniem w języku polskim z wytłoczonym logo gry oraz rozkładanymi skrzydełkami.

PAMIĘTAJ! Tylko kupując edycję wydaną przez Cenega Poland dostajesz te wyjątkowe, oficjalne elementy przetłumaczone na język polski oraz wspierasz rozwój polskiego rynku.

GTA IV już przed premierą wersji konsolowej stało się grą kultową. Wyczekiwana od kwietnia tego roku wersja PC jest kolejnym krokiem naprzód w kategorii możliwości graficznych oraz samej rozgrywki. Posiadacze komputerów PC mogą wreszcie odkryć cała prawdę o życiu w Liberty City. Już niedługo każdy będzie miał okazje poznać blaski i cienie gangsterskiego fachu. Przypomnijmy, że GTA IV na konsole zostało uznane za największe wydarzenie w branży rozrywki elektronicznej, ustanawiając w tej kategorii oficjalny Rekord Guinnessa! Grand Theft Auto to według wielu rankingów jedna z najlepszych gier 2008 roku. Słynna, bestsellerowa seria o dziesięcioletniej historii, jest już nie tylko programem komputerowym, ale zjawiskiem kulturowym. Produkt firmy Rockstar wywarł olbrzymi wpływ na branżę gier i młodzież na całym świecie, a bezkompromisowa fabuła przedstawia największe bolączki współczesnej Ameryki.
Informacja prasowa – Cenega Poland

0 0 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
Avatar photo
Rafał Peroń
W ekipie SZ jestem praktycznie od początku, jeszcze gdy portal pojawiał się jako zin w magazynie CD-Action. Lubię zarówno wymagające symulatory jak i typowe zręcznościówki. Swego czasu mocno fascynował mnie pierwszy Need For Speed Underground, w którego grałem (można powiedzieć) profesjonalnie 🙂
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments