Newsy

GTA IV w planie wydawniczym Cenega Poland!

Cenega, wyłączny partner firmy Take 2 Interactive w Polsce, Czechach i na Słowacji, z dumą informuje, że do planu wydawniczego Cenega Poland trafiła jedna z najbardziej oczekiwanych gier 2008 roku, Grand Theft Auto IV! Tytuł w wersji na konsole Xbox 360 oraz PlayStation®3 pojawi się na początku drugiego kwartału tego roku.

Grand Theft Auto to słynna, bestsellerowa seria o dziesięcioletniej historii (ostatnio Vice City i San Andreas), która dawno wykroczyła poza swoją branżę, stając się zjawiskiem kulturowym. Produkt firmy Rockstar* wywarł olbrzymi wpływ na branżę gier i młodzież na całym świecie. W ścieżce dźwiękowej do GTA zawsze znajdują się największe gwiazdy muzyki pop, rock, RAP, czy hip hop. Bezkompromisowa fabuła poruszała największe bolączki współczesnej Ameryki.

Grand Theft Auto IV rozpoczyna nową erę w serii. Gra otrzymała m.in. zmieniony silnik graficzny R.A.G.E., który zapewni więcej tekstur i szczegółów w otoczeniu oraz przebudowany system misji. Głównym bohaterem GTAIV jest Niko Bellic, imigrant ze wschodniej Europy, który w Stanach Zjednoczonych marzy o spełnieniu „amerykańskiego snu”. Szybko jednak przekonuje się, że życie imigranta w USA nie jest usłane różami. Fabuła, która z pewnością przypadnie do gustu Polakom. Szczegóły dotyczące gry można poznać na stronach dystrybutora: www.cenega.pl.
Informacja prasowa – Cenega Poland

0 0 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
Avatar photo
Rafał Peroń
W ekipie SZ jestem praktycznie od początku, jeszcze gdy portal pojawiał się jako zin w magazynie CD-Action. Lubię zarówno wymagające symulatory jak i typowe zręcznościówki. Swego czasu mocno fascynował mnie pierwszy Need For Speed Underground, w którego grałem (można powiedzieć) profesjonalnie 🙂
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments