Newsy

GTA Online: Przemyt już 29 sierpnia

Rockstar Games ogłosił dziś kolejny duży dodatek do Grand Theft Auto Online! Najnowsza aktualizacja o nazwie Przemyt (ang. Smuggler’s Run) stawiać będzie na samoloty i pojawi się już we wtorek 29 sierpnia.

„Wygląda na to, że ostatnie wydarzenia odcisnęły swoje piętno na Nerwowym Ronie, a jego nerwy są bardziej zszargane niż kiedykolwiek – dlatego właśnie szuka nowego partnera do prowadzenia swojego przemytniczego imperium.”

Aktualizacja nawiązuje do jednego z pierwszych klasyków Rockstar Games i otwiera korytarze powietrzne nad Los Santos i hrabstwem Blaine, a także udostępnia wiele okazji zarobkowych i wprowadza nowe samoloty, śmigłowce czy ultralighty. Można nimi transportować nielegalny towar i na nowe sposoby likwidować konkurencyjne gangi.

GTA Online: Przemyt to ogromny wachlarz nowych, modyfikowalnych statków powietrznych, które idealnie nadadzą się do każdej misji, a także przepastne hangary do składowania nowych maszyn. Te nieruchomości funkcjonują także jak bazy wypadowe podczas przemytniczych misji. Działalność koordynuje Nerwowy Ron, a wspomaga go mechanik Charlie, który dobrze zaopiekuje się każdą kolekcją egzotycznych samolotów.

Więcej informacji, w tym obraz przechwycony z GTA Online: Przemyt, znajdziecie na www.rockstargames.com/newswire. Aktualizacja będzie dostępna już we wtorek 29 sierpnia.

0 0 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
Avatar photo
Rafał Peroń
W ekipie SZ jestem praktycznie od początku, jeszcze gdy portal pojawiał się jako zin w magazynie CD-Action. Lubię zarówno wymagające symulatory jak i typowe zręcznościówki. Swego czasu mocno fascynował mnie pierwszy Need For Speed Underground, w którego grałem (można powiedzieć) profesjonalnie 🙂
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments